Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok vitaminokat...

Ajánlanátok vitaminokat teherbeesés céljára?

Figyelt kérdés
1éve próbálkozunk,még csak nögyógyásznál jártam általános kivizsgáláson,amit rendbe talált.Szeretnék valami vitamint szedni,ami növelné a teherbeesés esélyét.Kipróbálni valamit mielőtt élesbe menne a kivizsgálások sorozata.Köszönöm
2012. jún. 21. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Folsav,C-vitamin,E-vitamin.Mi 10.hónapja próbálkozunk.Én 2.hónapja szedem ezeket a vitaminokat.
2012. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Méhpempőt ajánlanám. Nekem semmi más nem hatott olyan intenzíven, mint a méhpempő-
2012. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az,hogy vitaminokat szed valaki,nem növeli a teherbeesés esélyét!(sajnos)!

Nagyon jó dolog,de sajnos nem ettől függ a dolog!

Én is szedtem már mindet Femibiont teljes egy évig-sajna nem jött a baba!Majd minden más nap femibon+e vitamin teljes egy évig nem jött a baba!Sajnos azóta sem vagyok terhes!Lassan 3 éve próbálkozunk!:(

Úgyhogy szerintem nincs összefüggés a teherbeesés és a vitaminok között,de nagyon szép dolog,hogy te ezzel is megpróbálod!Kitartás és sok sikert kívánok!

2012. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.


A mikroalga készítményt próbáld meg,csak figyelj, hogy jó minőségű legyen!(IMUNE a neve)

2012. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám az eredményeket!!

Mi is próbálkoztunk 4hónapot(had jöjjön, ha akar alapon), aztán elmentem kivizsgálásra egy endokrinológus nőgyógyászhoz!!

Mindent kivizsgált, hormonok, cukor, ultrahang stb., minden rendben volt.

Utána középidőben nézett peteérést és kiderült, hogy nincs vagy nem mindig van peteérésem.

Kaptam gyógyszert és a 3. hónapban összejött a babánk(ha nem sikerült volna, akkor a férjemet is megvizsgálták volna, de így nem került rá sor) !! :)

Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy lehet van valami a háttérben, könnyen kezelhető és hamar összejön a babátok!

Amúgy én szedtem multivitamint(az orvos is ajánlotta, abban is van valamennyi folsav pozitív teszt után átváltottam magzatvédőre),meg a harmadik hónapban rásegítettem e-vitaminnal(400mg), meg palástfű teával a dolgokra(csak nemvártig szedtem, meg ittam) és abban a hónapban sikerült!

Szóval ártani nem ártasz a vitaminszedéssel, az e-vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát!!

Sok sikert a babához!!! :)

31hkm

2012. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vitamin tényleg nem erre való. A barátcserje, palástfű, ménpempő segíti a termékenységet.
2012. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vitaminokat is szedek,és cickafarkteát is iszom.Remélem ez segít,hogy babánk legyen.
2012. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!