Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel tudnám kicsit feltölteni...

Mivel tudnám kicsit feltölteni a szervezetemet? Milyen vitaminokat ajánlanátok teherbeesés előtt és után is?

Figyelt kérdés
Sajnos az év elején volt egy missed ab.-om! :-(
2012. jún. 5. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Gravida terhességi vitamint szedtem a terhesség alatt. Miután megszületett a baba, kérdezték is, melyik vitamint szedtem, olyan fejlett volt a csípőcsontja. Amúgy szerintem ebben a kérdésben a nőgyógyászod lehet, hogy még jobbat tud ajánlani.
2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi 9.hónapja próbálkozunk, eddig eredménytelenül. Elevitet kezdtem el szedni, de ezt csak úgy. Olvastam a méhpempő jótékony hatásairól, így múlt hónapban csináltunk egy kúrát a férjemmel együtt. Most ennek az eredményét várjuk, még másfél hét. Most újra az elevitet szedem. Első körben nem szerettünk volna túl sokat költeni, ezért a méhpempőből csak az olcsóbb, kapszulásat vettük. Ha nem használ, akkor következő hónapban befektetünk a tiszta méhpempőbe. Remélem már nem lesz rá szükség.

Szóval ha biztosabbra akartok menni, akkor én a tiszta méhpempőt tudom ajánlani neked, és a párodnak is. Szinte csak pozitívat olvasni róla!

2012. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
méhpempőt azt hogy szeded?mennyibe kerül?stb.
2012. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kapszulából 2x1et kell 28napig. Mi 30ig ettük, mert 60szem volt a dobozban. Teljesen emberi az ára, bioboltban 2300ért vettük. Ilyen, csak dobozban van: [link]

A méhkirálynőt ezzel táplálják a méhek, h napi ezer petét tudjon lerakni. Segíti a peteérést, a beágyazódást, férfiaknál jó hatással van a spermák minőségére és asszem mennyiségére is. A kúra utáni hónapban várható az eredmény.

A tiszta pempőről csak annyit tudok, h jóval drágább és tán borzalmas íze van. 6000ft körül van 50gr. Azt hiszem 1-2gr-ot kell enni belőle naponta. Ha apa is enni akarja, akkor már mindjárt 10-12ezer. De az is lehet, h 100gr kell egy kúrához, mert itt olyanokat olvastam, h 15ezer az ára. Csak azt nem írták mennyinek, és h el is fogy e. Hát remélem már nem kell majd utánaolvasnom. Amúgy patikában kapható.

És tényleg szinte csak jókat olvastam róla. Sajnálom, h nem találtam rá már hamarabb. Érdemes rákeresni itt a gyk-n és a google-n is. És amúgy sokféle más betegségre is jótékony hatással van, itt a vetélést is írják: [link]

2012. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A méhpempős válaszoló vagyok. Reggel végre lett egy pozitív tesztem!!! Hogy ennek köszönhetem e, vagy enélkül is sikerült volna, azt nem tudom. De ha újra babagyártásba fogunk, akkor tuti ezzel fogjuk kezdeni. Ártani semmiképp se árt, és nem drágább egy átlagos vitaminnál sem.

Próbáljátok ki, szerintem nem lehet rajta veszteni.

Mielőbbi pozit kívánok nektek is!

2012. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!