Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges vagy csak magamba...

Lehetséges vagy csak magamba beszélem?

Figyelt kérdés

Január óta abbahagytam a fogamzásgátló szedését hogy teherbe esek.

Nagyon szeretnék kisbabát és ezt mindent meg is tennék.

Sajnos eddig minden hónap csalódást okozott és egyre jobban félek nehogy ne lehessen. Tudom sokan nyugtattak hogy még csak az elején vagyok de sajnos az akinek nem sikerül ezt nem tudja elfogadni és mikor megjön szomorúság tölt el.

Ez a hónap új reményt adott cickafarok és palástfű teát ittam ahogy kell, ajánlották hogy szex után mérleg állást kell csinálni (soha nem gondoltam hogy majd erre szorulók).

Általában a menstruációm 28-30 napra jön meg és úgy is számoltam a peteérésemet.

Tegnap éjszaka elkezdett hányingerem lenni és egész nap folyamán az volt és végig émelyegtem, a hasam görcsölt mintha megjönne, 1 hete nagyon fáradtnak érzem magam a legkisebb munkától is.

Ma csináltam egy x-epil tesztet ami negatív lett a menstruációmnak csütörtökön kéne megjönni de már nem bírtam várni mert azt éreztem hogy kisbabát várok.

Az a baj hogy attól félek hogy a tünetek is azért jelentkeznek mert annyira szeretném hogy terhes legyek!



2012. jún. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kezdem a jó hírrel: a tesztet még korán csináltad.

A rossz hír, h lehet h terhes vagy, de az is, h nem.

2012. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden képen várd meg a nemvárt napját,és aztán reggeli elsőből tesztelj!

Drukkolok!!!

2012. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a csütörtököt, és ne stresszelj, mert ha nagyon rákészülsz, és azon izgulsz vajon most sikerült-e... nem biztos, hogy összejön! Nem szabad rágörcsölni
2012. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még bármi lehet! Viszont a tünetek nagy valószínűséggel nem attól vannak, mégha sikerült is most a baba! A teszt tényleg nagyon korai volt...Javaslom ne éld bele nagyon magadat, mert annál nagyobb lesz csak a csalódás! A teák pedig, ha "bejöttek" (úgy értem nem tolta ki a ciklusodat, nem kavart be), akkor idd nyugodtan tovább, ne szomorodj el, ha az első teás hónapban nem jön össze, mint ahogy sokan írják, hogy sikerül! Nekem a 3.-ban sikerült, és tényleg, kellett az idő, hogy hasson. Majd írj, hogy mi lett az eredmény! Szurkolok!!! :)
2012. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leirtak elottem mar mindent, de annyit irnek meg hozza, hogy nem merleg, hanem gyertya allast kell csinalni:) sok sikert
2012. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!