Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? 9 napja késik...

Mi lehet velem? 9 napja késik a mensim, de 4 napja kizárólag reggelente pici vér (néha barna) távozik belőlem! Terhes tüneteim vaNak, de már nem tudom, hogy valóban van e, vagy csak magamba beszélem! Olyan helyen vagyok, ahol nem tudok tesztet venni!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, nincs egy gyógyszertár a közelben? Egy barát-barátnő vagy valaki? Vagy doki?

Azért meg kéne bizonyosodnod hogy mi van.

2009. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok egy eldugott kis helyen! Hétvégén megyünk Mo-ra, az orvosom pedig szombaton ügyel és akkor rám tud nézni, de az még olyan messze van....
2009. ápr. 29. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért milyen helyen vagy? Nincs egy Dm, vagy Rossmann vagy patika, de a nagy áruházakban is lehet kapni. Amúgy lenne rá esély hogy babás legyél? Védekeztetek? És szeretnél babát?
2009. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi a környéken! Persze szeretném, ha összejönne a baba! Csak ez a vérezgetés zavar! Első babámnál is volt barnázgatás, de nem vér!
2009. ápr. 29. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pici és ha csak reggelente van, akkor nem olyan nagy gond. Kocsival jösztök haza? Mert akkor szerintem benzinkútnál is tudsz tesztet venni. Persze ha hamar hazaértek akkor nem érdemes. Pihenj és ha kocsival utaztok döntsd meg az ülés háttámláját, és próbáljatok nem túl döcögős úton jönni.
2009. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igen kocsival megyünk haza! Nem is tudtam, hogy a kúton is lehet venni tesztet!

2009. ápr. 29. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!