Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin szint okozott...

Magas prolaktin szint okozott valakinél barnázást? Ha igen, helyrejött - és mikor - Bromocriptin szedése után? Egyáltalán kinek mitől múlt el a barnázása?

Figyelt kérdés

Már évek óta barnázom menzi előtt több nappal. Különösebb kivizsgálás nélkül egy nőgyógyász írt fel Duphastont a ciklus 2. felében, persze nem változott semmi. Végre kiderült, hogy magas a prolaktinom, ami kb. 3 hónap Bromo szedése után helyrejött, de továbbra is barnázom. A múlt hónapban csak rózsaszínes volt, de most ebben a ciklusban kb. a 25. napon darabos, sötét barnázás volt, főleg reggel. Ma vagyok a 28. napon és még mindig van, mutatóban, a WC papíron látszik. Nagyon zavar. A pajzsmirigyem elvileg rendben, 2 alá ment az is.

Milyen vizsgálatot kérjek, kinek mitől szűnt meg a barnázása???

Bármilyen vonatkozású tapasztalat érdekel, hogy el tudjak indulni és rá tudjak kérdezni akár egy endokrinológusnál.


2012. jún. 10. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem sárgatest elégtelenség lesz, nekem is ez van, és alacsony a progiszintem. az endokrinológusom lesz*rja, de most kezdtem el szedni a premenst, hátha vmit javul a helyzet.
2012. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hormoneredményeim alapján jó a progeszteronom is...
2012. jún. 10. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig ez egyértelműen sárgatest elégtelenség. utrogestan lenne jó rá. voltál 3. és 21. napi vérvételen?
2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, voltam. Elvileg most már minden jó papíron... de a jelek szerint mégsem. Mit gondolsz, kérjek utrot az orvostól, vagy legalábbis kérdezzek rá?
2012. jún. 10. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen mondjad neki, hogy ez van, ennek egyértelműen hormonális oka van. lehet, hogy pont akkor jók voltak az értékek, az egy olyan hónap volt akkor.
2012. jún. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!