Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, de úgy...

Babát szeretnénk, de úgy tűnik, hogy beütött nálam a korai klimax. Van még lehetőség?

Figyelt kérdés

38,5 éves vagyok, három vetélésen túl. Többször néztek ultrahanggal az elmúlt három évben a próbálkozásaink és terhességeim alatt. Most tavasszal új orvost is felkerestem, és ő mondta először, hogy nagyon kicsik a petefészkeim. Menzeszem nem jött meg, hormonlabort csináltatott a doki, és iszonyatosan magas lett az FSH (90 mlU/ml) és az LH (38 mlU/ml). Azt mondta, egyértelmű a korai klimax, és már ne számítsak babára.

Azt hallottam, hogy akupunktúrával jól lehet kezelni ilyen jellegű problémát. Van valakinek tapasztalata vagy információja ezzel kapcsolatban? Vagy javaslata, hogy hova érdemes fordulni? Vagy érdemes-e még egyáltalán tennem ennek érdekében valamit?

Belefáradtam már a vizsgálatokba, az orvoshoz járásba, de gyerek nélkül sem szeretném leélni az életemet. Mostmár az örökbefogadáson is elgondolkodunk, de az is jó pár év, mire megvalósul, és ha még lenne remény saját gyerekre, akkor közben azt a vonalat is vinném tovább. Úgyis két gyereket szerettünk volna.

Nagyon köszönöm!


2009. júl. 3. 09:41
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia! Sikerült Neked azóta a baba? Szívesen felvenném Veletek (sorstársakkal) remélem azóta már anyukákkal a kapcsolatot tapasztalatcsere érdekében. Sajnos beköszöntött nálam is a korai klimax:(
2018. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
terhes lettél vagy klimaxolsz?
2021. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!