Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, de úgy...

Babát szeretnénk, de úgy tűnik, hogy beütött nálam a korai klimax. Van még lehetőség?

Figyelt kérdés

38,5 éves vagyok, három vetélésen túl. Többször néztek ultrahanggal az elmúlt három évben a próbálkozásaink és terhességeim alatt. Most tavasszal új orvost is felkerestem, és ő mondta először, hogy nagyon kicsik a petefészkeim. Menzeszem nem jött meg, hormonlabort csináltatott a doki, és iszonyatosan magas lett az FSH (90 mlU/ml) és az LH (38 mlU/ml). Azt mondta, egyértelmű a korai klimax, és már ne számítsak babára.

Azt hallottam, hogy akupunktúrával jól lehet kezelni ilyen jellegű problémát. Van valakinek tapasztalata vagy információja ezzel kapcsolatban? Vagy javaslata, hogy hova érdemes fordulni? Vagy érdemes-e még egyáltalán tennem ennek érdekében valamit?

Belefáradtam már a vizsgálatokba, az orvoshoz járásba, de gyerek nélkül sem szeretném leélni az életemet. Mostmár az örökbefogadáson is elgondolkodunk, de az is jó pár év, mire megvalósul, és ha még lenne remény saját gyerekre, akkor közben azt a vonalat is vinném tovább. Úgyis két gyereket szerettünk volna.

Nagyon köszönöm!


2009. júl. 3. 09:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólónak. És kérdésem, hogy ha rákeresek a neten a biorezonanciás vizsgálatra, akkor kell-e valamire odafigyelnem, vagy mindenhol ugyanúgy végzik? Én Pest és Vác között tudnék valahova elmenni.
2009. júl. 3. 19:11
 12/22 anonim ***** válasza:

Mindenhol ugyanúgy végzik, bő 1 órás vizsgálattal indul, 7000-15000közötti összeg ez, cégje válogatja, én 9000-ért voltam a Padma Házban. 1 vagy 2 hónap múlva van kontroll, ezt is több helyen láttam, ami már ingyenes, és megnézik, felmérik, hogy mit fejlődtünk. :)

Én 3 féle bogyót kaptam, egy krémet (hormonokra!), és egy cseppet. Remélem, aug. elején jobb eredményt produkálok testileg-lelkileg, mint május végén. :)

Azt is megtudtam, hogy lisztérzékeny vagyok... Jaj... fergeteges volt az egész, egy tükörkép magadról és a szerveidről, és ezek kapcsolatáról.

Jelentkezz be mihamarabb, mert ahol én voltam, ott pl. 3 hetet kellett várnom, akkorra volt csak időpont.

Majd jelentkezz, ha úgy gondolod, remélem, neked is pozitív élmény lesz!

2009. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok: sajnos a 21. napi értékek nem számítanak, azok nekem is tökéletesek, de ez FSH szempontból mindegy...
2009. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy a barátcserjekapszulát kipróbáltad-e,de szerintem egy próbát megérne!Hátha összejön a baba.A barátnőmnek is azt mondták,hogy korai klimaxos 40 évesen,ő a Klimovitot kezdte el szedni,azt a második hónapban terhes lett!Nem tudom,ez befolyásolta-e!

Sok sikert!

2009. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
varghagyogymod.hu ide menj el
2009. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Tavaly nyáron jártam a Vargha intézetbe, ere utaltam a második kommentemben.

Csak akkor és oda mennék el megint, ahol valakinek van pozitív tapasztalata az enyémhez hasonló esetben. Minden ilyen sok pénz és sok idő, és már elegem van belőle, élni is szeretnék. Persze, mindent megtennék, hogy legyen saját gyermekem, de annak sincs értelme, hogy rámegy az életem, a "fiatalságom", és aztán meg nincsen eredménye.

Az utolsó előtti hozzászólótól kérdezem, hogy lenne-e arra lehetőség, hogy a barátnőd felvenné velem a kapcsolatot? Szívesen váltanék vele pár levelet, hátha tud segíteni.

Köszönöm mindenkinek.

2009. júl. 14. 22:40
 17/22 anonim válasza:

.36 éves vagyok és 4éve nincs menszim és PETEÉRÉSEM hőhullámaim is vannak. PETEÉRÉSEMET NEM TUDJA SENKI SEM VISSZAHOZNI, HOGY KISBABÁM LEHESSEN!? HA VALAKI TUDD VALAMI OKOSAT SZÍVESEN FOGADOM? KÖSZÖNÖM

Jártam nőgyógyászhoz csinált mindenféle vérvizsgálatot, de női hormonszínt vizsgálatot nem kért nem tudom miért, a cukromat nézték azzal minden oké meg a pajzsmirigyemet talán az egy picit magas de azt mondták seemi gond . Elmentem egy profhoz ő csinált női hormon vizsgálatot vérvétellel amiből kiderült, hogy az egyik női hormonom nagyon magas:FSH-115 és az LH-62. A proftól kérdeztem van-e valami megoldás (inekció, gyógyszer, műtét, bármi) azt felelte nincs. Elmentem természetgyógyászhoz sajnos az sem hozott eredményt. Majd elmentem egy másik nődokihoz aki adott fogamzásgátlót (mercilon), de végül is mindegy milyen fogamzásgátlót ad így vettem ki a szavaiból. Egy hónapig szedtem (ennyit irt fel) megjött a vérzésem 4 év után majd a ciklus 3. napjától szednem kellett a (CLOSTILBEGYT) tablettát ami peteérést segít elő. Gondoltam na végre de jó, de sajnos semmi sem történt. Utánna többet nem jelentkezett a menszim. Elmentem meddőségi ambulanciára egy profhoz ő azt mondta ennyi volt kiürült a petefészkem és erre nincs megoldás. Kaptam egy gyogyszert (KLIMONORM) ami a hőhullámaimra jók és, hogy úgy mond kicsit vissza állítsa a belső rendemet visszahozza a menszimet, meg nem fogok idő előtt csontritkulásban meg hasonlókban szenvedni, de sajnos ennyi.

2010. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

.36 éves vagyok és 4éve nincs menszim és PETEÉRÉSEM hőhullámaim is vannak. PETEÉRÉSEMET NEM TUDJA SENKI SEM VISSZAHOZNI, HOGY KISBABÁM LEHESSEN!? HA VALAKI TUDD VALAMI OKOSAT SZÍVESEN FOGADOM? KÖSZÖNÖM

Jártam nőgyógyászhoz csinált mindenféle vérvizkellett a (CLOSTILBEGYT) tablettát ami peteérést segít elő. Gondoltam na végre de jó, de sajnos semmi sem történt. Utánna többet nem jelentkezett a menszim. Elmentem meddőségi ambulanciára egy profhoz ő azt mondta ennyi volt kiürült a petefészkem és erre nincs megoldás. Kaptam egy gyogyszert (KLIMONORM) ami a hőhullámaimra jók és, hogy úgy mond kicsit vissza állítsa a belső rendemet visszahozza a menszimet, meg nem fogok idő előtt csontritkulásban meg hasonlókban szenvedni, de sajnos ennyi.

2010. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
A meddőség hátterében igen gyakran a menstruációs ciklus zavara, illetve sárgatest-elégtelenség áll. A meddő páciensek 62%-nál mindezt a túlságosan magas prolaktin hormon szint okozza. A barátcserje-kivonatát magas dózisban tartalmazó PreMens tabletta szabályozza a hormontermelést, normalizálja a menstruációs ciklust, ezáltal elősegíti a várva várt fogantatást.
2010. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerült azóta a baba?

Én is ebben a helyzetben vagyok, mint te, bár még csak most várom a hormonvizsgálat eredményét, így még nem tudom, hogy pontosan mi a bajom.

2013. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!