Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg elötti vitaminokat...

Terhesseg elötti vitaminokat mit ajanlatok? Fogamzásgátót szedek még de már csak pár hónapig.

Figyelt kérdés
Erdemes mellette is szedni valamit?2honap mulva elhagyom a gyogyszert es probalkozunk a babaval.Van tippetek ami szerintetek jo?akar olyan etel akar vitaminok.

2012. jún. 9. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.A femibiont ajánlom,mert az már tartalmaz kész metafolint,egyéb vitaminoknál azt még át kell alakítani a szervezetnek.
2012. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én Elevitet szedtem...
2012. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Femibion mindenképp!És próbálj meg változatosan étkezni!Sok gyümölcs-zöldség,fehérjedús ételek..!
2012. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Töltsd fel FOLSAVVAL is a szervezetedet.
2012. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Femibion nagyon jó én is azt szedek,havi adag 5000 ft körül van, de sztem nem érdemes előtte elkezdeni. a nőgyógyászom azt mondta h elég akkor ha már terhes vagyok.gondolj bele mi van ha több évig össze se jön a baba? (ne így legyen)

36 hetes km

2012. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Előtte nem érdemes elkezdeni.Inkább sok gyümölcs,zöldség, kávét hanyagold.Ha súlyfelesleg van azt add le mindenképp.
2012. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem segítettem!

2012. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Gravidát, vagy a Hipp Natalt ajánlom. A próbálkozás előtt én már 2 hónappal szedtem, hátha rögtön összejön. Nem sietett ennyire, de menj te is biztosra! Sok sikert, és ügyi; felelőségteljes vagy hogy így gondolkodsz! Aki nem, annak ajánlom dr Czeizel Ende 9 hónap című műsorát (egyébként neked is), a tv2-n megy szombatonként, de a neten vissza lehe őket nézni. Mindben ezt szajkózza...
2012. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig szedtem Supradynt, így akkor is, amikor próbálkoztunk. A Supradynban van 1 mg folsav is. Nagyon fotos, hogy szedj valamit, amiben folsav van, mert ez a vitamin már akkor is fontos, amikor még nem is tudod, hogy terhes vagy. Terhesen New Life-ot szedtem, elégedett vagyok vele. Nagy szép, érdeklődő babám lett, viszont teljesen normális méretű, 3100 grammal született, nem volt óriásbébi. Arra figyelj, hogy ha terhes leszel, az A-vitamint nem szabad túlzásba vinni (max 3mg/nap), mert nagy mennyiségben torzulásokat okoz a babán! A New Life-ban pl. egyáltalán nincs A-vitamin, de mivel előtte szedtem a Supradynt, és elég változatosan étkezem egyébként is, egyáltalán nem okozott gondot. 24N
2012. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!