Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat javasoltok...

Milyen vitaminokat javasoltok ha babát szeretnénk? Én elevitet szedek, párom C-500 vitamint, gondoltam még E vitaminra neki.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
E-vitamin teljesen jó a párodnak és neked is! Én is szedettem vele:)
2012. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És használt? Mennyit szedjünk?
2012. jan. 13. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne! Az E vitamint milyen mennyiségben kell a férfinak és milyenben a nőnek? Orvos írja fel? Bocs, hogy belekontárkodtam!!!


Én egyébként Vas komplexet szedek, abban van folsav, cink, C vitamin és. Azért ezt szedem csak, mert csak vasat kértem a gyógyszertárba és folsavat, gondoltam még egyenlőre az elég, aztán, majd ha sikerül a baba csak akkor a terhesvitamint, most meg odafigyelek pluszban az étkezésünkre. A lényeg annyi, hogy a gyógyszertáros ezt a fajta vasat adta és így nem merem egyenlőre beszedni a már megvásárolt folsavat, nehogy sok legyen, mert az sem jó állítólag! A ciklus második fele óta palástfűvet iszom, ennyit teszünk mi egyenlőre. A méhpempőn gondolkodom, azt is mind a ketten szedhetnénk, és jókat olvasok nagyon róla.

2012. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Folsavat.
2012. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem el szedni a folsavat és a gravida vitamint, remélem segít, amikor az első gyermekünket terveztük elevitet szedtem és az első hónapban terhes lettem. :)
2012. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Már nem emlékszem pontosan mennyit szedtünk,de talán a 200mg-osat napi 1x? Itt a neten is utána lehet ennek nézni,ill a magán a csomagoláson/dobozon rajta van. Én általában DM-ben vettem,de lehet gyógyszertárban is. Arra emlékszem,hogy 2 vagy 3 hétig szedtük,aztán szüneteltünk úgy 1 hetet és folytattuk...

2012. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem a patikába ma, 200-asat kaptam, mivel a 300-400-asat azok szedik akiknek E vitamin hiányuk van. Azt mondta a patikus nap 1-et kell szedni, de az étkezés is nagyban befolyásolja. Én a páromnak szánom mivel erősíti a spermákat azt olvastam, én csak elevitet szedek egyenlőre.
2012. jan. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!