Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshetek teherbe? A...

Mikor eshetek teherbe? A többi lent!

Figyelt kérdés
8hónapja szedek Symiciát.jövöhét vasárnap veszem be az utolsó szemet. hátrahajló,kátszarvu méhem van. leghamarabb mikor eshetek teherbe? mikortol kezdjek el szedni terhes vitamint és melyiket ajánljátok?

2012. jún. 9. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

azt már most is szedhetnéd mármint a terhes vitamint

bármelyiket, ajánlom a legolcsóbbat

2012. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még szedem a fogamzásgátlót.mellette szedhetek terhes vitamint? én a Gravidát találom a legjobbnak,a vélemények alapján :)
2012. jún. 9. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

szedheted együtt a kettőt

én nem szedtem semmit, hiszen ezek elég drága tabletták, de

ha megengedheted akkor tedd meg:) jót teszel a babádnak:)

2012. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudod nekem kétszarvu méhem van én nem kockáztathatok.ezért inkább szedem a vitamint:)
2012. jún. 10. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gravidát szedtem a terhességem egy ideje alatt, aztán rájöttünk, hogy az okozza az egész napos hányingereket, és több kismamával is találkoztam akiknek nem vált be. szerintem próbálj valami mást meg.
2012. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kipróbálom,hogy ez milyen.sokan azt mondják,hogy az Elevit sem jó. ma kezdtem el szedni és majd mikor összejött a baba akkor megyek orvoshoz.ott ugyis rákérdezek,hogy mit szedjek :)
2012. jún. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!