Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha barnázok mensi előtt,...

Ha barnázok mensi előtt, akkor is teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Minden mensi előtt barnázok, olykor még fekete folyást is észlelek. Missed ab előtt viszont minden rendben volt! Ez a probléma azóta van. Sajnos sem a nődoki, sem az endokrinológus nem mond rá semmit, csak annyit, hogy annak örüljek, hogy egyáltalán van mensim, és van peteérésem. De sajnos én ettől nem vagyok nyugodt, hiszen a műtét óta ilyen és azóta nem sikerül teherbe esnem, lassan másfél éve. Előtte spontán teherbeestem és a mensim normális volt. Kihez forduljak a problémámmal???
2012. jún. 4. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress egy másik endokrinológust és nődokit aki nem csak legyint a kis kezével hanem ir egy labor papirt és a kezébe veszi az ügyedet . járj a nyakukra lássák hogy Neked fontos . szv. talán egy kört még megérdemel de ha nem váltsd le másikra különben tuti hogy nem lesz kisbaba ...


fel a fejjel tudom milyen rossz missed után de érdemes harcolni!

2012. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól , hogy barnázol mensi előtt még simán teherbe eshetsz.Én is barnázok előtte 4-5 napot mégis spontán sikerült teherbe esnem.De természetesen azért egy kivizsgálás nem árt!
2012. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Te is missed ab után vagy? És azóta minden okés? Helyreállt a szervezeteted? Esetleg van már babád is?

Kedves Második!

Ne haragudj hogy ezt mondom, de úgy örülök hogy ezt megírtad! Akkor ezek szerint attól hogy barnázik vaki mensi előtt simán teherbe eshet? Jó, tudom, hogy ez akkor sem normális, hogy előtte ez van, de a lényeg a lényeg: akkor van rá esélyem így is! De örülök! Nagyon köszönöm, hogy ezt megírtad! :-) Neked mit mondott a doki, mitől van ez?

2012. jún. 5. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! a második voltam! 2009-be szültem szoptatás után mikor először megjött azóta barnáztam 4-5 napot mensi előtt(az első terhessége előtt csak 1-2 nap volt a barnázás)!Kivizsgáltak, hormonos vérvételt csináltak, minden eredmény jó!Most 14 hetes vagyok a második babóval, aki teljesen véletlen jött, nem terveztük! Szóval fel a fejjel!!!Üdv
2012. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves második!Nagyon köszönöm, hogy ezt megírtad, nagyon nagy erőt adtál nekem ezzel, el sem tudod képzelni, mekkorát!!! :-)
2012. jún. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!