Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden menstruáció előtt...

Ha minden menstruáció előtt barnázok, teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
én így vagyok két nap mulva kell megjönnie és kedd-től barnázok de nagyon kevés inkább sárgás barna, reménykedhetek a babában?
2008. máj. 22. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz,ne aggódj.De úgy is csak akkor leszel nyugodt ha a dokid válaszol rá,nyugodtan kérdezd meg őt.
2008. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is mindig barnázok menszi előtt és utána is 2 napot. Nekem ma van a nem várt. Három napja én is barnázok, de hasonlóan mint te, hogy nagyon kevés és sárgás világos barna. Ma már sajna sötétebb, de még nem jött meg. A derekam meg a méhem le akar szakadni. Bízzunk benne, hogy még összejöhet!!! :) Kitartás!
2008. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon jó lenne, titokba még én is reménykedem de szombat még messze van pedig annyir aideális lenne ebbe a hónapba van a házassági évfordulónk és a szülinapom annyira szerettem volna ha egy baba az ajándék
2008. máj. 22. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz babás, ne aggódj. Én is mindig barnázgattam a mensi előtt, mégis 2 hónap alatt összejött a picur, aki más majdnem másfél éves. Igaz, amikor terhes lettem, nekem semmi nem jött, se barna, se piros.
2008. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!