Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivetek a petevezetekemet...

Kivetek a petevezetekemet teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
sziasztok nemreg monta meg a doki hogy a mutet soran kivetek a bal petevezetekemet , kivagyok keszulve , keresgetek a neten de mindenhol csupa roszat irnak , nagyon szeretnek babat ,szerintetek nagyon akadajoz a terhesegben ? elore is koszonom a segicseget .
2012. máj. 25. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg, ha a másik megvan, akkor nincs akadálya, csak kicsit csökkent az esélye. Azért ne legyél elkeseredve, teljesen nincs veszve minden akkorsem, ha természetesen nem megy!
2012. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod job hirt szeretem volna halani de ez van en nemertem korulotem mindenki egesegesen szul meg teherbe esik ... nagyon elvagyok keseredve ... adoki meg aszt monta : hat kozel jovoben lehet ,,, de mit ertet ez alat ? en nemertek semit minden rosz velem tortenik meg mostanaba...
2012. máj. 25. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm is járt így, kivették az egyiket. Azóta 2 gyereke van. Viszont kicsit csiszold a helyesírásodat, mert már fáj.
2012. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
slovak vagyok bocs...
2012. máj. 25. 18:54
 5/12 A kérdező kommentje:
de azert kosz
2012. máj. 25. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor oké:) Bocs, nem tudtam, hogy nem anyanyelved. Ismerősömnek méhen kívüli terhessége volt, azért vették ki. Aggódott is rendesen, de mondom, 2 gyerek is jött egymás után.
2012. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszonom a megertesedet ...probalok minel erthetoen irni ... es szeretnem megkerdezni nemtudod menyi idobe telet mig az elso babajat varta ... nagy segicseg lene ez szamomra
2012. máj. 25. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem tavaly vették ki méhen kívüli terhesség miatt. M reggel pozitívat teszteltem :)

Pedig nekem az az oldali petefészkem az aktívabb, amelyik oldalon nincs vezeték.

Simán lehet gyerek így is, csak esetleg egy kicsit lassabban, de ha szerencsédvan, rögtön össze is jöhet.

2012. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod remelem egeseges es boldog kisbabat fogol vilagra hozni nagyon drukolok...
2012. máj. 25. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Hugomnak decemberben vettek ki es most 16 hetes terhes, tehat ra 2-3 honapra mar sikerult neki. Az o orvosa azt mondta, hogy ilyen esetben nem felvaltva mukodik a ket oldal ( mint egyebkent normal esetben), hanem a szervezet erzi a valtozast es minden honapban az az oldali petefeszek fog mukodni, ahol van petevezeto is. Szoval nem 50% os lett az eselye, hanem 80-90. Es valoban hamar osszejott neki. O ovaria comp nevu homeos bogyot kapott a peteeres elosegitesere es egy masik homeosat az atjarhatosagra. Sok sikert!
2012. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!