Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vegyem rá a férjem, hogy...

Hogy vegyem rá a férjem, hogy többet szeretkezzünk? Mindig fáradt és csak hétvégén van rá ereje! Megértem, de így sosem lesz babánk.

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha a péd hétvégére vagy a köré esik, akkor nem nagy probléma :) De egyébként ha kezdeményezel, biztos neki is kedve támad, nem?
2009. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Reggel sincs hozza kedve?

Kelhetne kicsit korabban, es akkor a napja is jol indulna legalabb!:)

2009. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ua. volt, mint a kérdezőnél. Férjem nem szereti reggel, csak este és csak hétvégén, mert nagyon fáradt hétköznap. Most már péntek este is belemegy. Kompromisszumot kell kötni. Valamit valamiért ha érted, mire célzok. Tehát ne azt mondd neki, hogy márpedig ezt akarod, hanem tegyél engedményeket te is és akkor ő is több hajlandóságot fog mutatni. Nehogy aztán kényszernek érezze. Amúgy a babát összehozni nem hiszem, hogy nem lehetséges ha csak hétvégén vagytok együtt ha nálatok egyébként minden rendben...
2009. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden pentek, szombat, vasarnap egyutt vagytok, az egy honapban 12 alkalom. Szerintem ebbol boven osszejon egy baba.

Ne nyaggasd a ferjedet a babaval, mert attol elmegy a kedve. Akkor kenyszernek erzi az egyuttletet. Kedvesekedjel neki, vedd le a labarol!

2009. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pont azon a hétvégén jött össze a babó, amikor előtte legalább 5-6napig nem voltunk együtt, s a pé is 7végére esett. Így elég sűrű volt a sperma, s meg is lett az eredménye. :) Amíg szorgalmaztam, hogy kétnaponta legyünk együtt, nem sikerült. Szóval ne keseredj el! Szorítok nektek! :)
2009. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Számításaim szerint a múlt hónapban hétvégén voltam termékeny, nem jött össze!
2009. júl. 2. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Csábitsd el sexy ruci vacsi stb...Mindent bele és sok sikert!De elég ha 3 naponta van sex.:-))
2009. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok még annyi vegyél ovu tesztet de a párodnak ne mond igy megmarad neki a romantika...:-))

És nem kell legalább neki görcsölni a babón.

2009. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, korán nem szeret kelni, éjfél körül ér haza (gyárban dolgozik)addigra, elalszom, reggel, mire fölkel én már dolgozok.Így nehéz romantikázni, Sőt, ha megvárom éjszaka nagyon kimerült, nem jön össze!! De így is lehet gyerekünk?
2009. júl. 2. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Be kell vetni minden női praktikát. Mond neki hogy akkor csak egy rövidet. Vagy egyszerűen szolgáld ki magad, nyeregbe!! Nem hiszem hogy így rámászol akkor azt mondja hogy hagyd békén. Ne beszélj róla, hanem csináld!
2009. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!