Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy mikor a...

Miért van az, hogy mikor a legtermékenyebb vagyok nem tudom rávenni a párom, hogy szeretkezzünk?

Figyelt kérdés
4. hónapja hőmérőzök, meg ösztönösen is úgy gondolom tudom mikor reped a tüszőm. Nagyon kívánom akkor, de mintha Ő megérezné és tiltakozik, én kiborulok és veszekszünk. Pedig megbeszéltük, hogy vállalunk gyereket! Lehet nem is akarja igazán? Tudom Vele kéne megbeszélni de nem akarok olyan lenni, mint Mónika a Jóbarátokba! De most mit tudok csinálni?
2009. júl. 10. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát... ez érdekes! Lehet,hogy ő nem is igazán akarja még a babát, csak neked azt mondta, hogy megnyugodj!A férfiak többsége ilyen, el akarnak a bújni a felelőség alól. Aztán mikor megszületik a pici, a kezükből sem adnák ki. Ezt azért meg kéne beszélni! És megkérdezted tőle,hogy miért nem akar szeretkezni?
2009. júl. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs hangulata! Ha belekezdek,jégcsap lesz, pedig máskor nem nagyon van ellene kifogása. És még reggel is úgy fekszik(álmában)hogy ne tudjam ,,úgy,, ébreszteni. Tudat alatt még nem akarja...10 éves kapcsolatban 6 év házasság után már az ilyet nem kéne titkolni. Én mindig szerettem volna babát, de csak egy fél éve nem védekezünk, pedig előtte akármilyen hévvel estünk egymásnak a gumi mindig kellett Neki!
2009. júl. 10. 07:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ő bizony nagyon megijedt!Ezt beszéld meg vele,mert vannak olyan praktikák,hogy "véletlenül" terhes legyél,de az nagyon csúnya dolog!Ne kiabáljatok,inkább bújj hozzá és kérdezd meg!Mondd neki,hogy elmondhatja,ha bántja valami!Aztán mesélj neki,hogy ha lenne akkor simizné a hasad és ha megszületne akkor imádná a baba!Biztasd,hogy jó apa lesz és nincs mitől félnie!Nálunk ez bejött!A párom attól félt,hogy nem tud a babákról semmit és rossz apa lesz!Sokáig félt!De van egy 4 éves öccse...és elmondtam neki,hogy az alapján amit én láttam/látok tuti,hogy tudja,hogy kell pelenkázni és altatni és nagyon jó apa lesz!És ez így is van,csak biztatás kellett neki!!!! Sok szerencsét!
2009. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálom.
2009. júl. 10. 07:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Upsz, szerintem ő még nincs felkészülve, ne erőltesd! Beszéljétek meg mindenképp, légy megértő, végülis a babát mindkettőtöknek "akarnotok" kell, hogy neki majd jó legyen :)
2009. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy ő nem akarja. Ha már fél éve nem védekeztek akkor már egyszer belement, hogy baba legyen. Mi is ugyanígy voltunk. Mértem a hőmet, és amikor tudtam, hogy na most jött el az idő akkor egészen másképp közeledtem felé - elmondása szerint - és ő ettől leblokkolt. Úgy érezte, hogy akkor ez most kötelező. és az agya hiába akarta, a teste nem engedelmeskedett. Mi megbeszéltük, én soha nem veszekedtem vele emiatt, megértettem, hogy mekkora nyomás van rajta, mert ugyebár te akkor is tudod csinálni amikor, mondjuk annyira nem akarod, lehet nem is látszik rajtad, de ő nem. Szerintem légy türelmes, és az a lényeg, hogy amikor azokon a napokon közeledsz felé az ne legyen más mint máskor. Egy szexi fehérnemű pedig biztosan megteszi hatását, érezze azt, hogy azon a napon azért közeledsz hozzá, mert most vágysz rá és nem azért, mert "kötelező". Hidd el így működni fog.

Egy 21 hetes kismama.

2009. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia nagyon érdekelnek a válaszaid, mi is pont igy vagyunk. ritkán vagyunk együtt, akkor is álltalában én kezdeményezek, heti 1x kb. pedig mikor a gyogyszert szedtem addig nem volt probléma. azt mondja ugyanugy kiván pedih. most már nem osztom meg vele hogy mikor alkalmas idöpont van, pedig ö is nagyon szeretne már babát, de mikor én ugy érzem hogy most kellene akkor valamiért mindig elmarad az akcio.. persze ettöl szomoru leszek
2009. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy közös nevezőre kell jutni... Tisztázd vele: akarja, vagy nem? Ha igen, akkor ezeken a napokon vagy legtermékenyebb. A pasik ált. szeretik az észérveket. De az is lehet, hogy egyszerűen úgy érzi, hogy túl gépies így neki. A lényeg, hogy meg kell beszélni!
2009. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én párom is leblokkolt, mikor mondtam neki, hogy mikor kellene akciózni, pedig ő is nagyon várja már a babát. Akkor jött össze, mikor egy szóval sem említettem neki, hogy mikor van pém.
2009. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!