Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakran szeretkezzünk...

Milyen gyakran szeretkezzünk a párommal, hogy tuti teherbe essek?

Figyelt kérdés

Illetve melyik a legjobb időpont az "akcióra"?

A ciklusaim 35-42 naposak, tehát esélyem sincsen kiszámolni a pé-m:(

Szóval úgy döntöttem, hogy a 15. naptól a 25. napig legalább, minden másnap fogunk... Az jó?


2009. szept. 22. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A leghosszabb ciklushosszból számolj le 12 napot, ez az utolsó valószínű termékeny napod. Ez azt jelenti, hogy a 30. ciklusnapodig "kell" másnaponta szeretkeznetek.


A vérzéstől ovulációig terjedő szakasz bármilyen hosszú lehet, de az ovulációtól az újabb vérzésig szabályos idő: 12-16 nap telik el. Ha a legrövidebb ciklusod 35 napos, ez azt jelenti, hogy a 19-23. napon ovulálsz, 42 napos ciklusnál pedig a 26-30. napon. Ez azt jelenti, hogy a 19-30. bnap között kell mindent beleadni, plusz az ezt negelőző három napon.


Összesítve tehát a 16-30. napok nektek az esélyesek.

2009. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fú, ha ezt nagyon szépen levezetted:) Köszönöm:)

Lesz mit csinálnuk:)

De ez úttal biztosra szeretnék menni...

Egyszer már véletlen össze jött, de elment:(

Szeretnék már boldog lenni:)

2009. szept. 22. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2 naponta jó,csak arra vigyázz,hogy a párod egy idő után nehogy csak úgy érezze,hogy a gyerekért "muszáj". Egyre több párnál hallom,hogy ez mennyire fusztrálja a férfiakat.
2009. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja-ja, ez nálunk is így volt. A férjem úgy érezte, hogy nem is ő meg az együttlét a fontos, hanem a baba mindenek előtt, és volt, hogy emiatt nem tudott teljesíteni, annyira frusztrálta, hogy most "kell". Ezért egy idő után sose mondtam meg neki, hogy mikor esélyes a baba, csak ágyba csábítottam, és kész. :-)
2009. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy baja lenne ezzel:)

Ő nagyon szeretne babát...igazából ő talán jobban, mint én...:)

Amikor az első elment, 9 éve először láttam sírni a férjemet...

Tudom, hogy akarja. De köszönöm a jótanácsot. :)

2009. szept. 22. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak elkeseríteni de biztos ,hogy van Pè -d? Tùl hosszùak a ciklusaid ez nem normàlis.Valahol azt olvastam ,hogy a 21 napnàl rövidebb ès a 35 napnàl hosszabb ciklusoknàl nem mindíg van peteèrès. Voltàl màr valamilyen vizsgàlaton ?
2009. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van, az tuti:)

Már estem teherbe spontán, csak májusban a 10 héten kiderült, hogy nincs semmi csak egy petezsák benne egy pöttyöcskével, aztán elment magától, nem volt se abortusz semmi, hál istennek.

Aztán jártam vérvételre, és a dokim mondta, hogy van aktivitás, csak nem kielégítő, ezért felírt Bromociprint vagy mit, és azt kell szednem egyszer felet.

Most kezdtünk el újra próbálkozni, mert eddig nem akartam belekezdeni, inkább vártunk. Most múlik el a mensim, aztán hajrá. E mellett teákat iszom, már a missed ab. után óta újra szedem az Elvitet, és a Folsavat, szóval remélem minden ok lesz...

Hát remélme azért nincs veszve minden:)

Azért köszi:)

2009. szept. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!