Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hete lefeküdtünk a barátom...

2-3 hete lefeküdtünk a barátommal gumi nélkül, de épphogy csak berakta, "húzott párat" és ki is vette én pedig forró vízzel megmostam magam "ott". Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 14:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha komolytalan akkor nem tudom két gyerek után végülis tapasztalatlanságból mondom?? Te tudod. Én csak leirtam.Nekem bevállt mind a 2x. És nem csak nállam,hanem ismerősömnél is.És ő is elég tapasztalt gyerek téren...
2008. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
oké. akkor Nálad lehet bevált, de ez totál egyéntől, alkattól függ. Nálam ilyesmi nem volt pl.
2008. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de aki arra nem képes, hogy elmenjen egy dokihoz, hogy valami nem stimmel vele, az számomra elég éretlennek tűnik a nemi élethez is. Nem tudom, hány éves vagy, de ez a viselkedés elég gyerekes. Ha véletlenül terhes vagy - amit nem hiszek egyébként - azzal nem sokat használsz, hogy jajjgatsz és nem vagy hajlandó utánajárni a dolognak. Ha nem vagy babás, legalább megnyugszol, ha meg igen, az a baba akkor is ott lesz, ha még heteket vársz, de akkor már kevesebb lehetőséged lesz dönteni. Nem mintha abortusz hívő lennék, sőt! De hidd el, ezzel a hozzáállással semmit sem oldasz meg.
2008. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a második fiam egy ilyen aprócska kis "felelőtlenségből" született, amit persze most már egyáltalán nem bánok.

Persze kicsi az esélye, hogy ettől teherbe esik az ember, és szerintem lehet, hogy csak pszichés alapon jelentkeznek nálad a tünetek, mert szinte bebeszéled magadnak, hogy biztos terhes vagy.

Csinálj egy tesztet, és minden kiderül. Legközelebb pedig ne veszítsétek el a fejeteket. Én legalábbis azóta már nem kockáztatok többet.

2008. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!