Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem nem lesz terhes? A...

Remélem nem lesz terhes? A hétvégén lefeküdtünk a b.nőmmel és gumival csináltuk. A gumi úgy ment fel a péniszemre, hogy nehezen de ráment majdnem teljesen tehát a tövétől 1cm-re volt a gumi kb.

Figyelt kérdés

Miután végeztünk a dologgal tehát elmentem utána rá 1percre kivettem,leszettem és teleengedtem vízzel a gumit és összeszorítottam a nyílást és megnyomtam a gumit hogy nem-e ereszt valahol,(nem eresztett szerencsére) utána lefürödtünk megmosakodtunk mindenhol tusfürdővel (rendesen nem felületesen)nemi szervet is rendesen és utána pár percre rá betettem neki egy pár másodpercre mert kipróbáltunk egy pózt.

Az lenne a kérdésem hogy ettől a kis manővertől lehet-e terhes?


2009. febr. 22. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha került bele előváladék, akkor igen, ha volt benne spermium is...Márpedig lehet benne...
2009. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hátt ugye ha az ember szexel és elmegy gumiba!Akkor egy idő után pisilnie kell a férfinak igaz?

Természetesen pisilés után fürödtünk de rendesen megmostam meg ő is az ő nemi szervét és utána próbáltuk ki (mármint fürdés közben mosakodás után).Nem tudom ezt mennyire értelmesen írtam le xd

2009. febr. 22. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyitől nem lesz terhes... De máskor ne manőverezzetek ilyenekkel, ha parázósak vagytok :)
2009. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha volt előváladék, amit te nem érzel mikor kijön, akkor lehetséges. Ha el is mentél benne akkor meg pláne. Ha nem mentél el benne csak előváladék volt, akkor is lehetséges de az csak körülbelül 10-15% valószínűséggel.
2009. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játék, úgyhogy ne játsszatok ezzel akárhol, akármikor is van kedvetek hozzá. Előváladék meg bármikor távozhat ugyebár...Azalatt a pár mp alatt is...
2009. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől még nem lesz semmi, de nem tanácsos ilyenekkel kísérletezni. A sperma egyébként vízben azonnal meghal, ezért is szokták javasolni, hogy ha kiszakad a gumi, mint egy "elsősegélyként", a nő üljön egy kád vízbe és alaposan mossa ki a hüvelyét. Persze ez nem elég a terhesség elkerülésére.

De ilyenekkel nem tanácsos szórakozni, mert az a pillanatnyi élvezet nem éri meg, hogy már gyereket vállaljatok, akár szándékosan, akár nem.

Detti 22/L

2009. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ígérem nem szórakozom többet ilyennel csak gumival!

Még egyszer köszönöm!

2009. febr. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!