Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hete lefeküdtünk a barátom...

2-3 hete lefeküdtünk a barátommal gumi nélkül, de épphogy csak berakta, "húzott párat" és ki is vette én pedig forró vízzel megmostam magam "ott". Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 14:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől lehet az a 7 kg plussz, de a barátod sem mond hülyeséget! Ha bebeszéljük magunknak a tüneteket, akkor a szervezetünk meg is csinálja, amit mondunk neki!!! Ez valóság!

Nincs a közelben vmi hipermarket?

2008. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz.ne légy gyerekes
2008. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmi a közelben,de hétfőig meg tiszta ideg leszek!Nem tudom elhinni,hogy vki ennyitől terhes legyen,mások évekig így szertekeznek,ráadásul a pasi elmegy a csajban és mégsem lesz baba...!Meg aki nemakar gyereket,annak lesz,aki pedig mindent megtenne egy kisbabáért,annak biztos h nemjön össze(legalábbis egy ideig biztos,hogy nem)!!Miért van ez így,nemértem??!
2008. ápr. 26. 15:40
 14/24 anonim ***** válasza:
lehet azért jőtt fel plusz kilo mert tőbbet eszel.azért még nem kell hogy babás légy.
2008. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, a hirtelen hízás felborult hormonszintre is utalhat ( legtöbbször emelkedett prolaktinszint ) de a hormonjaid nem a babától borulhatnak csak fel. Addig hogy megnyugodj végezz méhnyak vizsgálatot ha fel van keményedve és nehezen éred el akkor lehetsz babás, de ha eléred és puha vagy közepes akkor nem vagy az. Nyugodj meg.
2008. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehetsz terhes...2-3 hét alatt nem lehet terhességtől 7 kilót hízni, hidd el. az aktustól számítva eleve 8-12 nap a beágyazódás, és gyakorlatilag az számít már babás állapotnak. Az egyéb tüneteidet idegi alapon magadnak okozod, igaza van a barátodnak. Hogy értsd. MI pl. már hónapok óta szeretnék babát és én 2 hónapja mensi előtt minden létező kismama tünetet produkálok :-) Szval az emberi psziché nagy hatalom! Nyugi! Azért ne idegeskedj, mert nem visz előrébb. Esemény utáni tablettáról már úgyis lekéstél, ha elvetetnéd, arról meg még úgysem. Ügyeletes gyógyszertár pedig mindenhol van.Ha akarsz, ott tudsz venni egy tesztet.
2008. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat Mindenkinek,de aki még tud tanácsot adni,írjon nyugodtan.A méhnyak vizsgálata itthon is elvégezhető és az biztos,hogyha puha akkor=nincs gyerek!???
2008. ápr. 26. 19:12
 18/24 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszolj a méhnyakas kérdésr!Ezt itthon is elvégezhetem és biztos az eredmény???
2008. ápr. 26. 20:11
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem se vagy terhes.Csak bebeszéled magadnak.De nincs kizárva se. Barátnőm már egy hét után olyan rosszul volt hogy nagyon.Nézd meg ugy hogy terhes vagy e. hogy állj meg egyenesen,egy kicsit dőlj hátra,és a köldököd alatt, lenni kell egy kis gödörnek.Ha az a kis gödör ott van,és érzed is meg látod,akkor nem vagy terhes. De ha nem látod,és nincs ott,akkor viszont terhes vagy.Hát szorítok neked bármit is szeretnél.Majd ird meg hogy mi lett:) Szia

21éves csajszi

2008. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ez az előző gödrös hozzászólás komolytalan!! :-))) nehogy bevedd:-) Én nem értem miért nem mész el az ügyeletes gyógyszertárba....Hiába tapogatod ki a méhszájadat, egyáltalán nem biztos hogy jól érzed amit érzel, főleg ha még soha nem csináltad
2008. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!