Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hete lefeküdtünk a barátom...

2-3 hete lefeküdtünk a barátommal gumi nélkül, de épphogy csak berakta, "húzott párat" és ki is vette én pedig forró vízzel megmostam magam "ott". Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 14:14
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Elvileg előváladéktól is teherbe lehet esni, bár jóval kevesebb az esélye. Mikor kell megjönnie? Nem élvezett beléd? Írj!
2008. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz terhes, hogy nem élvezett el benned. Lehet, hogy a "pár húzás" folyamán jött egy kis előnedv, amitartalmazhat spermiumot. Te pedig nem tudod tökéletesen kimosni "ott" sima forró vízzel. Használjatok óvszert!... Vagy ne, de akkor megérdemled az idegeskedést meg ami még jöhet.
2008. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már megvolt(időben),de vannak arra utaló jelek és ezért félek(hányinger-napközben is és néha reggel is,de nem minden nap-,szédülés,has-és fejfájás)és nem élvezett belém,épphogy csak bennem volt,napok óta éreztem hogy híztam,most pedig rááltam a mérlegre és volt(nemkevés)változás!Ezelőtt 53kg vtam,most meg 60,de manapság alig ettem.Tanácstalan vok,most meg nemtudunk tesztet venni,mert minden be van már zárva.ÍRJATOK LÉGYSZI!!!!
2008. ápr. 26. 14:24
 4/24 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, de kicsi az esélye.
2008. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szia! nagyon kicsi az esély, h terhes vagy ( persze benne van a pakliban) de ezek a tünetek, főleg a hízásod ( igaz nem írtad, hogy mennyi idő alatt híztál) nem normálisak, szóval mindenképp menj el a körzetidhez, miután teszteltél. Amúgy a bevásárlóközpontok nyitva vannak, ott vehetsz tesztet.
2008. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kb egy hete éreztem magamon,hogy vmi tényleg nincs rendben,mert azt éreztem hogy az eddigi ruháim(amik addig rendben voltak rajtam)feszülnek rajtam és kényelmetlenül érzem magam bennük.Ma álltam mérlegre és akkor lett még gyanúsabb a dolog.Most először csináltuk így,eddig mindig védekeztünk,nemakarok terhes lenni.:-(
2008. ápr. 26. 14:37
 7/24 anonim ***** válasza:
szia a hízás nem a baba jele mert ilyenko még nem hízol 7 kg-ot, de azért hogy megnyugosj vegyél egy tesztet
2008. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Légyszi írjon,aki tud valami tanácsot adni,mert nagyon félek.Olyan rosszul érzem magam!
2008. ápr. 26. 14:55
 9/24 anonim ***** válasza:

Irány egy bevásárlóközpont, és vegyél tesztet!!!

A hízás viszont nem valószínű, hogy baba miatt van, ilyen korán ez a tünet nem igazán jelentkezik!

Nyugi, és tesztelj!!!

2008. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehet az a 7 kg plusz?Soha nemvoltam még 60kg és azt vettem észre,hogy a hasam is nőtt,pedig tudom,hogy ennyi idő alatt nem is nő még semmit!A barátom állandóan azt hajtja,hogy csak bebeszélem magamnak a tüneteket...!Tanácstalan vagyok,nemtudom,hogy mit tegyek.Tudom,hogy erre előbb kellett volna gondolnunk(védekezésre),de mostmár nincs mit tenni,marad a várakozás!ÍRJATOK!!!
2008. ápr. 26. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!