Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Most akkor...

Mi lehet az oka? Most akkor sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek,mert nagyon magam alatt vagyok:(

Tegnapra nem vártam,nem is jött!Ma teszteltem,de negatív.

Nem utal semmi arra,hogy meg fog jönni,máskor ilyenkor ezt már rég érzem,de most nem!Nem fáj a mellem,stb.

De már kb.2 hete folyamatosan úgy fel vagyok fújódva,hogy egyik nadrágomat se tudom begombolni!Most mi van?Járt már valaki hasonló szituban?


2009. júl. 1. 20:40
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Szia!!

Múlt szerdán voltam uh-n,és már volt szívhang is!:D

Végre megmutatta magát :P

Ma vagyok 7hetes és 5napos!

Eddig minden nagyon szuper volt,de péntektől elkezdtem hányni,és azóta szinte mindennap...

De nem érdekel,csak minden rendben legyen Vele!:)

És Veletek mi újság?

Remélem nálatok is minden ok!

Nagyon aranyos vagy,hogy gondoltál rám!:)

2009. aug. 5. 11:28
 42/43 anonim ***** válasza:
De jó ez nagyon jó hír!!!!Látod csak bújócskázott a kis ravasz:-)))És a párod akkor boldog ugye?Biztosan az csak kíváncsi vagyok hogy ő hogy is reagált.Én holnap töltöm a 26. hetet és jöv.héten csütörtökön megyek uh..-ra a dokimhoz de eléggé tartok tőle mert már két uh.-on is egy héttel kisebb volt a babó.De remélem attól minden rendben lesz.Most nyaralunk épp a Balcsin de elég rossz ma az idő.Nemtudom hogy azért e de ma valahogy a baba is olyan helyen van ahol eléggé fájdalmas a mozgása és ez már reggel óta így megy.Nemtudom mikor akarna már egy kicsit máshol is rugdosódni?:-))))De ha ez így jó neki akkor legyen.Amúgysem lehet mit tenni ellene:-)))KÉpzeld meg ismerkedtem egy kismamával és mondta hogy aventes cumisüveget ne vegyünk mert mérgező anyagot tartalmaz.Ha érdekel akkor priviben vagy iwiwen megkerssük egymást és bemásolom a szöveget amit írt.
2009. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Szia!


Ha esetleg még jársz erre valamikor.. :P


Szóval március 26-án megszületett a gyönyörűséges Kisfiúnk! :)


Nem mondanám,hogy gyors szülés volt,de hááááát...ez ezzel jár.


A világon a legjobb dolog Anyukának lenni!! :)


Veletek mi újság?

2010. aug. 4. 00:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!