Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Most akkor...

Mi lehet az oka? Most akkor sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek,mert nagyon magam alatt vagyok:(

Tegnapra nem vártam,nem is jött!Ma teszteltem,de negatív.

Nem utal semmi arra,hogy meg fog jönni,máskor ilyenkor ezt már rég érzem,de most nem!Nem fáj a mellem,stb.

De már kb.2 hete folyamatosan úgy fel vagyok fújódva,hogy egyik nadrágomat se tudom begombolni!Most mi van?Járt már valaki hasonló szituban?


2009. júl. 1. 20:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen én.Nekem 2 nappal a késés után nem mutatta ki a teszt.Majd orvoshoz mentem és akkor már 6 napja késett,de még ő sem tudott semmit mondani.Sőt azt h ő nem érez terhességet.A vér és vizelet viszont már kimutatta.Majd csak úgy kíváncsiságból vettem 9 nap késés után(ekkor már tudtam hogy babás vagyok)egy tesztet és mutatta de halványan.Én is felvoltam puffadva stb.Várj egy két napot és reggeliből tesztelj újra.Drukkolok!

Üdv. 21 hetes km. Ja és majd írd meg az eredményt!

2009. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Jajj,köszi aranyos vagy! :)

Akkor van remény!Péntek reggel tesztelek mindenképpen,és megírom mi lett.

Neked mik voltak még a tünetek?

2009. júl. 1. 20:55
 3/43 A kérdező kommentje:
És: GRATULÁLOK NEKED :)
2009. júl. 1. 20:55
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!:-)

Persze hogy van remény,az mindig van!

Nekem még fájtak a melleim,de erre teljesen nem tudtam fogni a dolgot mert voltak pont előtte olyan időszakaim hogy mensi előtt fájt úgyhogy ez nem volt egy 100%-os szempont.Ott volt a haspuffadás,sok pisilés.Na tudod mit belinkelem azt a kérdést amit anno én föltettem.Ott leírtam hogy mik a "panaszaim".

2009. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Köszi,de egyenlőre nem jött át a linked..?
2009. júl. 1. 21:05
 6/43 A kérdező kommentje:

Ja,most látom hogy : belinkeled!Én úgy értettem,hogy belinkeltem!

:D

2009. júl. 1. 21:06
 7/43 A kérdező kommentje:
Nálam egyébként inkább az a furcsa,hogy nincsenek tünetek!Máskor menszesz előtt fájnak a melleim,meg megnőnek,és sok folyásom van.Most a melleimen abszolút semmit nem érzek,és nincs folyásom sem...csak annyi,hogy a derekam fáj egy kicsit,meg néha hányingerem van.Ja,és ez az őrületes puffadás..!
2009. júl. 1. 21:08
 9/43 A kérdező kommentje:

:D:D:D

Köszi,ezzel elleszek egy darabig!

2009. júl. 1. 21:11
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
De akkor tényleg ne feletkezz meg rólam és írd meg pénteken hogy mi volt!És ha ne adja az isten nega lesz a teszt és jöv.hétig nem jön meg tanácsolom hogy menj dokihoz és ha magától nem mondja te mondd neki hogy vért és vizeletet nézzen.Az már 100%-osan kimutatja.
2009. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!