Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Most akkor...

Mi lehet az oka? Most akkor sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek,mert nagyon magam alatt vagyok:(

Tegnapra nem vártam,nem is jött!Ma teszteltem,de negatív.

Nem utal semmi arra,hogy meg fog jönni,máskor ilyenkor ezt már rég érzem,de most nem!Nem fáj a mellem,stb.

De már kb.2 hete folyamatosan úgy fel vagyok fújódva,hogy egyik nadrágomat se tudom begombolni!Most mi van?Járt már valaki hasonló szituban?


2009. júl. 1. 20:40
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Szia!!

Már írtam a másikra is.Ma az uh-n egy 3,8mm-es felritkulást láttak,tehát valami tényleg elkezdődött,csak még kisebb,mint gondoltuk!

Egy hét múlva megyek újra,és remélem akkor már sokkal többet fognak látni!

Egyébként ez van a papíromon:

Nyálkah.:15mm,benne 3,8 mm-es felritkulás

jobb ov-ban 16mm-es folyadék tartalmú képlet (ez vajon mi lehet??)

Ezek az adatok hányadik hétnek felelnek meg?

Te biztos többet tudsz :)

Majd még üzenek,és köszi az aggódást!

2009. júl. 13. 13:43
 32/43 anonim ***** válasza:

Itt linkes.:-)

Nagyon sajnálom de ebben a dologban konkrétan nem tudok segíteni,de hidd el nekem ha már nem baba lenne akkor megjött volna és nem látnának ilyeneket.A megvastagodott méhnyálkahártya jó jel.Ebben biztos vagyok.Jövőhéten mész újra a dokihoz vagy a héten?Várom majd a fejleményeket,de hidd el ott már babóka "lapul" :-)))))

2009. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Szia!!

Hétfőn megyek újra uh-ra,utána meg a dokihoz.Nagyon szeretném én is hinni,hogy Ő már ott van..!:)

Csak néha még azon aggódom,hogy azért ennyi idősen már többet kellett volna látniuk..:(

Az a baj,hogy ez az oldal nemcsak segítséget nyújt,hanem nagyszerűen tudjuk egymást riogatni is!

Na mindegy,fő a pozitív gondolkodás!!

Én is hiszem,hogy minden rendben van,hétfőn már többet látunk,és minden szuper lesz!!!!!:D

2009. júl. 16. 09:14
 34/43 anonim ***** válasza:

Linkes.

Igen igazad van.A riogatás sem marad el.Neked volt már rá pl.-ád vagy olvastál valami olyat?Velem is előfordult már de most nemtudnék konkrét példát mondani.Vagy itt erre a kérdésedre riogatott valaki?

2009. júl. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Hát végülis kiírtam egy ehhez kapcsolódó kérdést,amiből kijött többek között az is,hogy mindenféle késői peteérést beleszámítva,már kb 5 hetesnek kellene lennem.És akkor viszont nemcsak egy "felritkulást" kellett volna látni,hanem tényleg többet!

Meg olvastam egy hasonló esetet,amikor meg kiderült,hogy azért vették későn észre a terhességet,meg azért láttak mindent későn,mert nem fejlődött rendesen a baba,és el kellett vetetni..:(

Tudom,fő a pozitív hozzáállás,de amikor ilyeneket hall az ember...

Hétfőn minden kiderül!Mert egy hete csak egy felritkulást láttak,de most már többet kell látniuk!!

Majd üzenek doki után!És mégegyszer köszi a bíztatást,nagyon aranyos vagy :)

2009. júl. 17. 21:07
 36/43 A kérdező kommentje:

Szia Linkes!!

Képzeld, 6 hetes terhes vagyok!!!:D:D:D

Te megmondtad,ugye?:)

Hát bejött...:P

2009. júl. 20. 17:41
 37/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről lekéstem, sajnos nem nézem naponta a GYIK-et! :)

De ha privát üzenet küldésére kattintasz akkor egyből eljut hozzám a kérdésed! :)


Gratula a pocaklakóhoz! Én most 12 hetes vagyok a harmadikkal! :)


Szülésznő / Védőnő

2009. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Szia!!!(linkes)

De jóóó!! Én nagyon örülök de komolyan mondom!!!Én tudtam be be be!!!!És a párod?Boldog ugye?

KÉpzeld én meg ma voltam uh.-n és lehetséges mégsem kisfiú hanem leányka lapul ott bent:-)))Meglepett a hír mert a genetikán fiút mondtak,de teljesen mindegy csak egészséges legyen!!!Nagyon boldog gondtalan babavárást kívánok!

Kedves szülésznő/védőnő!

ÉN voltam az aki írt neked dehát végülis megtudtuk a jóhírt!!Azért köszi!

2009. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Jajj,nagyon aranyosak vagytok!!!!:)

Köszönöm a támogatást Nektek!

"Bebebe..." :P Én is sejtettem a szívem mélyén :)

Na hát akkor tényleg nyugalmat,boldogságot és egészséget kívánok mindannyiunknak,akár kisfiú,akár kislány!!

8 nap múva megyek vissza,remélhatőleg akkor már szívhang is lesz!Majd üzenek!Puszi lányok!

2009. júl. 22. 10:12
 40/43 anonim ***** válasza:

Na szia!

Mi a helyzet veled/veletek?Remélem minden ok!?Írj ha lesz időd és kedved mert kíváncsi vagyok hogy mi lett az eredmény.Linkes voltam:-)))

2009. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!