Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Most akkor...

Mi lehet az oka? Most akkor sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek,mert nagyon magam alatt vagyok:(

Tegnapra nem vártam,nem is jött!Ma teszteltem,de negatív.

Nem utal semmi arra,hogy meg fog jönni,máskor ilyenkor ezt már rég érzem,de most nem!Nem fáj a mellem,stb.

De már kb.2 hete folyamatosan úgy fel vagyok fújódva,hogy egyik nadrágomat se tudom begombolni!Most mi van?Járt már valaki hasonló szituban?


2009. júl. 1. 20:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem a múlt hónapban ugyanilyen volt, de megjött két hét késés után... és a felfúvódás sajnos lehet mástól is, sőt érezheted úgy, anélkül, hogy valós lenne :(. én pl. egész április májusban hatalmas lufinak éreztem a hasam alját és mégse.


de remélem nálad tényleg baba lesz.

2009. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Remélem,hogy nálam nem ez lesz..:(

Mindenképpen üzenek péntek reggel! :)

Szorítsatok!

2009. júl. 1. 22:52
 13/43 A kérdező kommentje:

Szia!Látod,mondtam,hogy ittleszek :)

Megcsináltam a tesztet,de én ezt nem értem!Ismered a DEI hcg nevű tesztet?Csak 25-ös érzékenységű,de más nem volt sajnos :(

3perc múlva kellett leolvasni,nekem kb 4 perc múlva kezdett megjelenni valami,de annyira halványan,hogy azt hitem csak szellemcsík.Aztán elkezdett egy picit erősödni,de csak annyira,hogy már látom hogy tényleg ott van!De viszont ez több,mint 5 perc múlva történt,és rajta van a teszten,hogy 5 perc után nem értékelhető!Akkor most mi van?

2009. júl. 3. 07:41
 14/43 anonim ***** válasza:

Na szia!

Nem is jött még meg?Mert akkor nagy az esély hogy babás vagy!1-2 nap mulva ismételd meg.De hát 3. percben írtad hogy már kezdett látszani valami.Szerintem tuti hogy baba van a háttérben:-)))))Nemtudom hogy milyen munkát végzel és hogy melózol e de ha mi hamarabb ki akarod derítani akkor legkésőbhb vasárnap mégegyteszt,de ha nem akarsz menj hétfőn orvoshoz és mondd neki hogy vért és vizeletet csináljon.Az már 100 % és másnap megvan az eredmény!!!!!MÉg nagy valószinüséggel úgy sem fogja érezni hiába vizsgál meg,de lehetséges hogy fogja semmi nincs kizárva!!!Én már nagyobb százalékra mondom hogy babás vagy mint hogy nem!!!!

Amint megtudsz valamit írd ide meg ok?Köszi!

Én vagyok aki belinkelte a kérdéseit bocsi de nemtudtam most hirtelan máshogy leírni.

2009. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet veled?Nagyon kíváncsi vagyok.
2009. júl. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Szia!Nagyon aranyos vagy,hogy így aggódsz :)

Kicsit hosszú lenne,hogy mi van velem..

De tegnap este a terhességben rovatban feltettem egy hosszú kérdést...ha gondolod,ott elolvashatod.

2009. júl. 8. 08:05
 17/43 A kérdező kommentje:
"Ilyenkor mi van?Én ezt már nem értem?!"16:34-kor írtam ki.
2009. júl. 8. 08:07
 18/43 anonim ***** válasza:
Na megtaláltalak és írtam oda neked.És azt ott elfelejtettem megkérdezni hogy csak vizeletet nézett a doki vagy vért is.Kérj tőle vérvizsgálatot ha azt nem nézett.Az másnap megvan és látszik minden belőle.
2009. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Csak vizeletet néztek,és az negatív lett:(

Kérdeztem a dokit hogy lehet ez,mikor nekem reggel erős pozitív lett?Azt mondta,mert én reggeli elsőből csináltam,ők meg kora délutáni vizeletből..

2009. júl. 8. 11:06
 20/43 A kérdező kommentje:
Ja,és azt is mondta,hogy szerinte azért sem vagyok már terhes,mert ha az lennék,akkor a délutáninak éppúgy ki kellett volna mutatnia..:(
2009. júl. 8. 11:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!