Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 7-8-ra?

Ki nem várja június 7-8-ra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 07:21
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok én 7.-ére nem várom.alig várom,hogy teszteljek.
2012. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Na nekem nap végére csak beköszönöm a mensi!:(

Azért a többieknek drukkolok!pozi tesztesnek gratulálok és a barnázás nem feltétlenül baj de azért menj dokihoz biztos ami biztos!!

2012. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


14-es vagyok. Tegnap moziban voltunk, a sors fintora, hogy a Várandósokat néztük, mire hazajöttünk 2 ujjbegynyi vérfolt volt a tangámon. Gyorsan elrohantunk az ügyeletre, ott megnyugtatott a doki, hogy minden rendben van, amúgy még nagyon fiatal a terhességem. 4 héten vagyok.

2012. jún. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! Nekem meg fog jönni, negatívat teszteltem és már fáj a hasam. Azt hiszem egy ideig nem foglalkozom a témával, mert elegem lett. :) Majd jön, ha akar. Mindenkinek sok sikert és boldog babavárást aki pozit tesztelt!
2012. jún. 5. 08:07
 45/56 anonim ***** válasza:
Én a 6 hónapos évfordulós próbálkozó vagyok, jajj lányok mára lett egy szellemképes tesztem. Mindjárt feltöltöm külön kérdésben, mert a frászt kaptam tőle. Kérlek nézzétek majd meg! (hihetetlen, mit szórakozik a természet velünk)
2012. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
41-es vagyok,időnként elkezdtem picit barnázni,sztem meg fog jönni.
2012. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
6 hónapos próbálkozós,mi újság van?Ha tudod linkeld be a tesztet.Kíváncsi vagyok.
2012. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

6 hónapos próbálkozó vagyok, itt tettem fel külön kérdésben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Én buta túl gyenge teszttel próbálkoztam és hát persze, hogy szellemképet mutatott. Aztán délután vettem egy normálisat és az full-egyértelmű-teljesen biztos-totálisan pozitív tesztet mutatott.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


1-2 hetes terhesség.


Hát lányok.... minden hónapban gyűjtöttem az erőt az itteni hozzászólókból és minden hónapban reménykedtem, hogy talán nekem is sikerül. Fel sem fogom, hogy sikerült most.


Viszont emellett őszintén együttérzek minden sikertelennel mert pontosan tudom, min mentek keresztül. Kívánok mielőbbi babázást Nektek!

2012. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Gratulálok,tényleg ez pozitív.Nekünk ez a 10.próbálkozós hónapunk.Jó lenne már egy ilyen poz.teszt nekem is.Még egyszer gratulálok!
2012. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!


Sok sikert kívánok Nektek!

2012. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!