Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 7-8-ra?

Ki nem várja június 7-8-ra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 07:21
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Nekem rózsaszín folyásom nem volt, de folyamatosan görcsölget a hasam, pedig még nem kéne...a cicim változatlanul érzékeny!
2012. jún. 1. 21:27
 32/56 anonim ***** válasza:

17-es hozzászóló vagyok.

Nekem mától érzékenyek a cickóim és mindjárt megjön érzésem van. A hangulatom is változó. Ezek nekem mensi előtt szoktak lenni, tehát meg fog jönni. Ja tegnap negatív volt a teszt.

2012. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Sziasztok!

Na hát ma reggel(kb 12.dpo-n) tesztelem egy negatívat!:)

Ha nem jön meg továbbra sem akkor jövő hét elején újra megpróbálom!

Veletek mizu?

2012. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Én is ma teszteltem negatívat. Legközelebb kedden fogok. A hasam eléggé fájdogál, nem szokott ennyivel előtte és ilyen intenzíven. A derekam is fáj.
2012. jún. 2. 14:37
 35/56 anonim ***** válasza:

Én a 6 hónapos próbálkozó vagyok, aki ma évfordulós a párjával. Szombaton teszteltem negatívat (full negatív, mégcsak szellemképes sem volt), úgyhogy a fantasztikus ajándékötletem ugrott. :-(

Még nem jött meg (ma kellene), de a Duphaston miatt csúszni is fog az pár napot.

A többieknek sok sikert kívánok, remélem nekem is több szerencsém lesz a következő hónapban.

2012. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Utolsó:Sajnálom hogy nem sikerült!:(

Valószínű nekem is meg fog jönni!A cicim fáj még mindig és nagyon!Szerintem nekem is ma vagy holnap esedékes a nem várt!Ha esetleg nem jön meg teszteltek szerdán!De mindenképp írok hogy mi lett a vége!

Többiek?Veletek mizu?Kérdező?

2012. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A 14-es válaszoló vagyok. Nekem elszámolta a ciklus.hu, mert nem 7-én, hanem tegnap kellett volna megjönnie. Teszteltem kétszer is, mindkettő pozitív lett, de tegnap óta egy kicsit barnázom, nem vészesen. Remélem ez normális. Kicsit aggódom.

Sajnálom, akinek nem jött össze. :(

35-ös válaszoló, remélem, hogy a következő hónapban pozitívat tesztelsz.

2012. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is ma vagy holnap meg fog jönni :( ez lesz a 11. hónap próbálkozás majd
2012. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Nekem ma negatív tesztem volt. :(
2012. jún. 4. 16:49
 40/56 anonim ***** válasza:
14-es válaszoló. Irány a dokihoz, mert lehet egy vetélés kezdete is és még ilyenkor megmenthető a baba. Gratulálok.
2012. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!