Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 7-8-ra?

Ki nem várja június 7-8-ra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 07:21
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Nekem olyan mensi szerű hasfájásom van, de nagyon enyhén, pedig még van egy hetem...ez mi lehet?
2012. máj. 30. 09:30
 22/56 anonim ***** válasza:

15ös vagyok, fél éves próbálkozó.

Szerintem lányok ne éljétek bele magatokat ezekbe az előtünetekbe, mert aztán csak nagyobb csalódás lesz.

Nekem már volt petefészekszurkálásom, émelygésem, mellfeszülés, mensiszerű fájdalmak, ételundor stb. És mindezt csak a szervezetem produkálta mert annyira akartam.

Szerintem jobb amennyire csak lehet nyugtatni magatokat és nem beleélni.

Mindenkinek nagyon szurkolok, kíváncsi vagyok ki lesz a nyertes ebben a hónapban! :-)

2012. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
ovu után vannak nők akik ilyet éreznek amíg nem jön,nekem is szokott ilyen lenni de csak időnkét ém ma pl. ma nem érzem csak a rosszulléttel vagyok elfoglalva megint :(
2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Sziasztok!

Na kivel mi újság?Én elszámoltam magam!Nekem elvileg május 21. volt peteérésem szóval hétfőig eldől hogy megjön-e vagy sem!De akkor is várni akarok a teszttel mert nem rendszeres a ciklusom és feleslegesen nem tesztelgetek!Hét közepéig biztos várok!A cicim egyre jobban fáj,most már a pólótól is meghülyülök,de semmi több!

Majd írjatok!:)

2012. máj. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Drukkolok! Nekem a cicim kicsit érzékeny, de más semmi tünet... nem akarom beleélni magam!
2012. máj. 31. 08:15
 26/56 anonim ***** válasza:
sziasztok!nálam semmi tünet nincs a szokásos mellfájdalmon és mellduzanat kivételével
2012. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem mintha megnőttek volna a melleim( érzésre), egy ideig érzékeny is volt, most már nem. Egy napig rózsaszínes folyásom volt. Fogalmam sincs, hogy mitől, de még sosem volt. :O Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk, de azért remélem, hogy mindenkinek összejön a pozitív teszt! :)

2012. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
10 re nem várom alahasi fájdalom kétnaponta vagyunk együtt
2012. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
ha nálam most se sikerűl akkor inni fogom a cickafű és a palástfű teát
2012. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
10 hónapos próbálkozó voltam
2012. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!