Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 7-8-ra?

Ki nem várja június 7-8-ra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 07:21
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

A cicim nekem is érzékeny és a hasam is szurkál....pont mint mindig mensi előtt!Na majd elválik mi lesz belőle!:)

Drukkolok nektek lányok!

2012. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Kétnaponta akcióztunk, kíváncsi vagyok bejött-e! :)
2012. máj. 29. 12:02
 13/56 anonim ***** válasza:
kijött 1 patanásom,enyhe görcseim vannak de szinte semmi folyás 10 hónapos próbálkozó voltam
2012. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


É sem várom 7-ére. :)

Nekem krémes folyásom volt pár napon keresztül, ami nem szokott lenni.

Remélem, hogy pozitív lesz a teszt. Én még nem tudom, hogy mikor tesztelek. :)

2012. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Minden hónapban van egy-két ilyen csoport, aki összegyűlik és kölcsönösen szurkolnak egymásnak. :-) És általában egynek sikerülni is szokott. Szóval ehhez a csoporthoz most én is csatlakozom! :-)


Szóval mi bő fél éve próbálkozunk, 4-ére nem várom de a duphaston szedése miatt ez kitolódik 7-8-ra is. Viszont már 4-én tesztelni fogok, mert a párommal akkor leszünk évfordulósak és ez lehetne a valaha adott legszebb ajándékom neki. Ráadásul édesanyám épp mellrák utáni kemot kap, ezért nagyon szeretném a szüleimet is minél hamarabb megajándékozni egy kis unokával.

Mivel eddig már elég sok csalódáson és kiboruláson vagyok túl, ezért próbálom magam maximálisan az "úgysem fog sikerülni" felé terelni, hogy könnyebb legyen utána a csalódást megélni.

De szurkolok mindenkinek itt!

2012. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
utolsó én is így állok már hozzá mint te :) lehet nem kéne de én is inkább azt várom hogy megint megfog jönni hátha így váratlanul fog érni az hogy mégis összejött,de azért nagyon izgulok mindenkiért és magam mért is :) 10 hónapos próbálkozó
2012. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Szia. Én 6-ra nem várom. Két naponta voltunk együtt. Tünetem egyáltalán nincs. De mivel elég ingadozóak a ciklusaim igy nem tudom, hogy mikor teszteljek.


Irjatok, ha van fejlemény:)

2012. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
nem tudom mekkora hír ez de ma reggel ahogy felkeltem mászkáltam 1x csak elkesztem szédűlni,bár szerintem ez nem jel semmire hiszen még csak a 8.dpo-n vagyok :( 10 hónapos próbálkozó
2012. máj. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Jajj lányok, drukkolok mindenkinek aki babát akar! :)

A szédülés az jó jel!

2012. máj. 30. 07:10
 20/56 anonim ***** válasza:
nem merek bizakodni :( 7 óráig küszködtem a rosszulléttel és majdnem hánytam is a bolt közeppén :/ aztán ettem egy kicsit és jobban is voltam :)
2012. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!