Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az alsó tesz...

Szerintetek az alsó tesz pozitív vagy negatív? Www. Kepfeltoltes.hu/120528/teszt3_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 09:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ez negatívnak tűnik.:(
2012. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én sem látok rajta semmit. ha sikerült akkor az valószínűleg beágyazódás volt...mikor nem kell megjönnie?
2012. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna!
2012. máj. 28. 10:43
 14/29 anonim ***** válasza:
holnap első vizeletből próbáld és kérünk képet!:)
2012. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

[link]


ez a negatívja. :)

2012. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ott van a csík csak halványan ez első képfeltöltésbe, ne aggódj fog az erősödni. De ne stresszeld magad feleslegesen a hőddel meg a folyamatos tesztelgetéssel, mert azzal csak ártasz.

Várj picit türelemmel szerda reggelig, és akkor tesztelj egyet reggeli első vizeletből.

Én a héten teszteltem pozitívat és nekem sem olyan erős még mint a kontroll csík, mi is nagyon vártunk már a babára és tudom, hogy nem könnyű, mert azért én is félek, hogy megmarad e-, de nyugodj meg!

2012. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem vártunk, hanem vágytunk:)
2012. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is látok egy nagyon halvány csíkot az első kép második tesztjén. Szerdán tesztelj újra. :) Sok sikert!
2012. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én az első feltöltéseken látom,viszont azon amit nemrég töltöttél fel nem.De az első kettőn ott van az bizti!Szerintem terhesség áll a dolgok hátterében,csak még fiatal!Van akinek a harmadik teszt lesz tényleg pozi!Szóval csinálj egyet szerdán 10-es érzékenységűvel,reggeli első vizeletből.Szurkolok,mert itt baba van a dologban!
2012. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szia, első válaszadó vagyok.

Én nem is néztem a hcg-feliratot, a zöld színe miatt ovulációs tesztnek néztem. Bocsánat.


Amúgy az alsó képen talán látok vmit, és amit nemrég feltettél azon is látok egy nagyon halvány csíkot.


Kívánom hogy sikerüljön!

2012. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!