Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tényleg lehet...

Mara Acoma kérdése:

Szerintetek tényleg lehet pozitív, vagy csak képzelődök?

Figyelt kérdés

13-14.-én volt peteérésem, holnap kellene megjönnie elvileg. Csináltam egy tesztet, sima fénynél egy csík, de a fürdőben erős lámpánál mintha látnék egy halvány másodikat is....

Lehetséges, vagy csak én képzelem oda? Több mint egy éve próbálkozunk,. Minden hónapban ez van hogy látni vélek ott valamit, aztán mégsem:(((


Itt a kép: [link]


[link]



2012. máj. 27. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira homályos a kép!Töltsél fel másikat.
2012. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég gagyi a gépem :(( Nem tudok jobbat kihozni belőle.
2012. máj. 27. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj,de én ezen a képen még az egy csíkot sem látom.De szurkolok!És hidd el összefog jönni.Bízz magadban.Menjetek el kivizsgálásra,nagyon alaposra,málnalevél tea,nézd a peteérésed,hőmérőzzél stb.Szex után feküdj sokat,gyertyaállás.De most első sorban a kivizsgálás,aztán kérdezd meg az orvosod milyen praktikát ajánl.És sikerülni fog!Ne add fel!!Mondom én,akinek 5 év próbálkozás után sikerült egy kis hercegnőt összehozni rengeteg csalódással,fájdalommal a hátam mögött ja és teljesen egészségesen.Szóval egyikünknél se volt semmi gond.3 lombik után,spontán összejött én el sem hiszem,és alig várom,hogy megszülessen a királylányom,már minden órás vagyok.26 éves korom óta próbálkoztunk,most 31 vagyok,a doki segített összehozni a mostani babám,azt mondta a következőnél valószínűleg könnyebb lesz.Még szeretnék két babát,kis korkülönbséggel.Hidd el neked is sikerülni fog!Csak azért írom le a történetet,hogy erőt adjon és higgy benne,hogy összejön.

38 hetes kismama

2012. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! És gratulálok Neked! :) Akkor nem adom fel Én sem.
2012. máj. 27. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, én is sokat szenvedtem, havonta mindig meghaltam egy kicsit... 2 év alatt 2x sikerült, mindkettő elment :( aztán most a héten leszek 41, az elmúlt időszakban sokat gondolkodtam azon, hogy végülis válalhatnám-e még, meg feladjam az álmaimat? mit tegyek? és arra jutottam, hogy ennyi volt, nem próbálkozunk tovább... erre 23.-én nem jött meg. ma reggel + teszt :) nem nagy még az öröm, soakt kel még kibírnom, mire biztos lehetek benne, hogy életképes lesz és egészséges, de ez az utolsó esélyem. úgyhogy te se add fel, időd van bőven és főleg NE görcsölj rá!!! azelőtt mindig "időre" szeretkeztünk, most meg már fel sem voltak jegyezve... hajrá! sok sikert! :)
2012. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked is, remélem megmarad a babóca :))) Biztosan úgy lesz! De azért segíts rá picit:) Azt olvastam,hogy a palástfű tea segít megtartani, 12hetes korig lehet inni. Próbáld ki:) Sok sikert Nektek!
2012. máj. 27. 14:31
 7/7 Szundika20 ***** válasza:
Szia! Ennyire ne görcsölj rá mint ahogy írta kedves utolsó mi is mindig figyeltük hogy 2 naponta együtt legyünk és sose sikerült aztán utána már nem írtuk mi se és csak 1x voltunk együtt a hónapban és pont akkor sikerült az hogy pl: figyeled mikor van ovud iszod a sok teát ezzel mind rágörcsölsz... Engedd el magad hagyd h akkor jöjjön mikor ő szeretne nehéz tudom de hidd el sokkal jobb lesz ha nem görcsölsz rá...nagyon drukkolok:)))
2012. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!