Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a tesztem....

Pozitív lett a tesztem. Festethetem a hajam?

Figyelt kérdés

2-3 napja derült ki, viszont jövőhétre be vagyok jelentkezve hajfestésre. Szőkére szoktam a hajam festetni, és már van egy ó egy centis lenövés.

Nem tudom mi tévő legyek..

Tapasztalatok?


köszi


2012. máj. 27. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem festheted,de a hajfesték jó minőségű legyen és ne tartsák rajta túl sokáig.Vannak direkt kismamáknak bio kozmetikumok is.Nincs benne káros anyag.Én már többször rákérdeztem az orvosomnál azt mondta nem lesz semmi baja,de ez nem azt jelenti,hogy hetente kéne járnom festetni.

3 hónapos kislány anyukája

2012. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én festettem a kisányommal a hasamban, semmi baja nem lett, nyitottunk ablakot hogy ne szívjam be töményen, azóta is szőke vagyok csak satírozottan barna melír lett belerakva de attól még szőkére festi a fodrász a töveket kérdeztem tőle a múltkor mert mi kistesót tervezünk, azt mondta eddig minden kismama vendégét festette, ennyitől nem lesz baja.
2012. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem fodrász festi, de ilyenkor nem azt az erős festéket használja amit szokott, hanem valami gyengébb színező hatóanyagút. Kérdezd meg tőle, de feltétlen szólj,hogy babás vagy!!
2012. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm fodrász, és ő mondta hogy terhesség alatt nyugodtan lehet hajat festetni.
2012. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is afelé hajlok, hogy lehet festetni. Nem lehet már most feladni az embernek a nőiességét. :))

2012. máj. 27. 09:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, azért már nem kell félméteres lenüvésekkel járni. Én fodrász vagyok, festettem a sajátomat is, és mindennap másét is. Legyen szellőztetve és annyi, de amúgy kimész az utcára és több káros anyagot szÍvsz be. A főnököm elég öreg volt és mesélte régen mivel daueroltak, festettek, mi volt a hajlakk stb. Ők még nagy üzemben dolgoztak, 10-en is egy helyen és festettek, daueroltak naponta sok vendéget. Akkor is egészségesen megszülettek.
2012. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem elég fura, hogy valakinek pozitív lesz a tesztje, és egyből saját magán jár az esze. A terhesség bizony lemondásokkal jár, én festettem feketére a hajam terhesség előtt, amióta babát várok, egyszer sem festettem be. Én azt hallottam, hogy ilyenkor nem szabad festeni


30hkm

2012. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.

Most komolyan, álljon meg a világ, mert megtudta, hogy terhes. Persze, biztos élete legnagyobb öröme, de természetes, hogy ilyenkor átgondol egy csomó dolgot, hogy mi, hogy lesz. Szőkén pedig biztos gyönyörű lesz, több centis lenövéssel. Fodrász vagyok, mi befestjük a vendégek haját, semmi baj nem lesz, jól szellőztetünk és kész. Kedvelem az ilyen szuper anyukákat, akik rögtön furcsán néznek valakire, aki még szeretne megmaradni nő a gyereke mellett és nem csak anya, aki a rabszolgája lesz a gyerekének.

2012. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es!

Nem tudom,kitől hallottad,hogy nem lehet,de ez hülyeség!Már sok biokozmetikum is van,azzal is lehet.Egyébként egy jó minőségű festékkel is.Szellőztetni kell,vagy kint csinálni.

Most azért,mert az ember terhes megáll a világ 9 hónapig?!

Nyilván a kérdezőnek is élete legszebb napjai ezek és természetesen ő is sok mindenről lemond,ahogy a többi terhes anyuka,de azért nem kell mindenről lemondania.

Én is festettem a hajam,megkértem a fodrászomat,hogy ablaknál,természetes volt,úgyhogy teraszon csinálta a hajam.És kikérem magamnak azt,hogy én veszélyeztettem a kisbabám egészségét vagy nem lett volna fontos számomra a gyerekem.Mert az életemet is odaadnám érte.

3 hónapos kislány anyukája

2012. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Festheted, semmit nem befolyásol a hajfestés.

Oké, hogy vigyázol a babádra, sőt, ez a legnagyobb rendben van, de azért nem kell túlzásokba esni és paranoiddá válni. Egyébként pedig ha csak google-ben rákeresel márs ezernyi relevvánsabb vűlaszt kapsz (vizsgálatokkal alátámasztva), mint itt bármikor fogsz...

2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!