Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a tesztem....

Pozitív lett a tesztem. Festethetem a hajam?

Figyelt kérdés

2-3 napja derült ki, viszont jövőhétre be vagyok jelentkezve hajfestésre. Szőkére szoktam a hajam festetni, és már van egy ó egy centis lenövés.

Nem tudom mi tévő legyek..

Tapasztalatok?


köszi


2012. máj. 27. 08:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg hogy megvédtetek.

Nem iszom, nem dohányzom, nem kávézom, odafigyelek, arra hogy mit eszek, jó ideje szedem a vitaminokat...úgy gondolom kellőképpen megtettem mindent, hogy minden rendben legyen. Mégis a "gyerek" miatt oda lett az egyik petevezetékem, mert megműtöttek méhen kívülivel kb 1 éve... úgy gondolom egyáltalán nem csak magamra gondolok!!!, de tényleg nem akarok innentől csak anya lenni. ugyanúgy itt a férjem, akinek a Felesége vagyok. szeretnék neki tetszeni.. Meg egyszerűen kell a jó közérzetemhez.

Szerintem is sokkal több káros anyagot beszívunk kint az utcán( főleg Bp-en)és megeszünk az ételekkel, minthogy 2-3szor befesteti az ember a haját..

2012. máj. 27. 20:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, akit mindenki leszólt, a 30 hetes kismama. 7-nek írom- Egy szóval sem írtam azt senkinek, hogy nem fontos a gyermeke, légy szíves ne forgassátok ki a szavaimat. Attól, hogy én nem festem a hajam, ugyanúgy adok magamra, mint más kismama. Nem akartam leszólni senkit, nem az volt a szándékom. Boldog babavárást.
2012. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

7-es!

Ne haragudj,én nem leszólni akartalak,csak a véleményem elmondani.De nem akartam durva lenni.9-es voltam (a 3 hónapos kislány anyukája.

)

2012. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!