Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három tesztből három pozitív...

Három tesztből három pozitív nem rendel a doki csak kedden vehetem ezt biztos terhességnek?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy lehet valami ciszta vagy valami más betegség lehet ami miatt pozitív lett a teszt.
2012. máj. 26. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Jajj,te lány.

Örülj!

Biztos terhességnek csak akkor lehet venni,ha a doki azt mondja ámen.Addig valószínű.De ne rontsd el a saját örömöd:)

2012. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök nagyon csak a kis ördög.... :) nagyon aluszékony, fáradékony vagyok, megnőttek a melleim ilyeneket érzek.
2012. máj. 26. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj egyből rosszra. Pozitív ritkán lesz a teszt más okból kifolyólag. És ha szép erősek, pláne nem kell félned, a cisztától általában csak halvány lesz. Nem tudom mióta késik, de ha nincs panaszod, akkor várj még egy picit az orvossal, mert nem biztos, hogy ilyen hamar látni fog valamit, és meg tudja állapítani a terhességet, aztán akkor megint csak izgulsz, hogy miért nem...

Gratulálok!

2012. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy ritka ciszta okoz ilyet. Annyira kicsi az esély a fals pozitívra, főleg, háromszor, hogy teljesen feleslegesen izgulsz ezen! :) Sok boldogságot! :)
2012. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Hatalmas az öröm :)
2012. máj. 26. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hihi,én is pont ilyen voltam. :) Biztos ciszta,á tuti nem baba,aztán baba lett.:)
2012. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tuti baba, tessék pozitívan gondolkodni!!! :) És szerintem ráérsz 6-7 hetes terhesen dokihoz menni, mert ha most maradt el a mensid, akkor még nem fog semmit sem látni uh-val.
2012. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "semmit" sem fog látni azért nem igaz. Az én dokim kifejezetten kérte, hogy azonnal menjek, ahogy tudok, sokmindent meg lehet ilyenkor is nézni, különösen azt, hogy hová fog beágyazódni, mert jó minőségű uh-val már látszik a felritkulás helye. És azért megnyugtatná szerintem, hogy nem ciszta :)))) Sok boldogságot!
2012. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!