Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ez nem is...

Lehetséges hogy ez nem is terhesség?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a ciklus.hu azt irta hogy 23.án kellene megjönnie, nem jött.18.án a teszt pozitív.23.án teszt pozitív.Ma reggel hajnali 2 fele reggeli vizeletböl megint pozitív.De 7 fele ahogy felkeltem és megláttam megjött.Ezt én nem értem.Az alhasamnál kicsi görcsök de inkább a jobb és bal petefészkem fájdogál inkább.Szerintettek nem lehetek már terhes??Ez baj??Vagya teszt nem mutatott igazat? Fotot tennék fel de nem tudom hogyan kell.

2012. máj. 25. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Valószínű terhes voltál, de lehet még mindig az vagy.

De a vérzés semmiképp nem jó. Menj el dokihoz, és megnéz. Azonnal!!

2012. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

[link]

erre az oldalra feltöltöd a képet majd belinkeled ide!

Nagyon vérzel?Ha igen akkor ne a képpel foglalkozz hanem spuri az orvoshoz!

2012. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Legrövidebb ciklus: 27 nap

Leghosszabb ciklus: 32 nap

Átlagos ciklus hossza: 29 nap

2012. máj. 25. 09:18
 4/19 anonim ***** válasza:

Nos,valószínű,hogy igenis terhes vagy,de a tested még emlékszik a menstruációra.

Fontos,hogy megnézd milyen a vér.Ha csak barnás és nincsenek benne darabkák akkor,csak a tested szórakozik.Ha élénkpiros darabkás és sok a mennyisége,akkor lehet,hogy elkezdődött a terhesség,megemelkedett a HcG ezért a pozitív tesztek,de a baba nem maradt veled.Az orvost mindenesetre fel KELL keresni MIHAMARABB!!

2012. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Itt a mai tesztem fotoja.Kicsit homályos de reménykedem lehet látni: [link]
2012. máj. 25. 09:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Színe élénk piros de nincs darabka, és nem sok mint amennyi szokott lenni.
2012. máj. 25. 09:32
 7/19 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz lehet meg tudják állítani de a terhesség 11 hetéig sajnos nagyon csekély az esélye a visszatartásnak
2012. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Egyértelműen pozitív a teszt.

Nincs mit visszatartani,mert nem hinném,hogy ez vetélés.Én maradok annál,hogy simán menstruálsz.Egyáltalán nem szokatlan.De mint írtam menj orvoshoz.

2012. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ha mennél dokihoz,írd meg mit mondott
2012. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mondd, te tényleg idáig jutottál gondolatban? Van egy rakat pozitív teszted, és amikor megjön ide írsz ki kérdést, ahelyett, hogy orvoshoz mennél? Nem egy magzatot sikerült már megmenteni gyógyszeres támogatással, az ég áldjon már meg! MENJ ORVOSHOZ!
2012. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!