Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesség?

Szerintetek terhesség?

Figyelt kérdés
szerintetek hülye vagyok hogy 16 évesen gyereket akarok ?
2012. máj. 24. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

...erre mit mondjak tanuljál , dolgozzál s utána szüljél.

elöbb ne semmi támogatást nem fogsz kapni, s még nem élted ki magad!!!

2012. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet!:) De miért gondolod hogy 16 évesen neked gyermeket kellene nevelned, hiszen még te is gyermek vagy?! De ez a te döntésed!
2012. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, ez természetes. Én is kb. 16éves korom óta akarok, most vagyok 18. Igazából akár még lehetne is, komoly párkapcsolatom van. Imádnám, ha lenne egy kisbabánk, de NEM! Fiatalok vagyunk még, épp hogy csak most lesz a kezünkben az érettségi. Nincs szakmánk, nincs munkánk, nncs házunk, nincs élettapasztalatunk.. Lehet, hogy segítenének a szlők. De nekik szülnénk gyereket vagy magunknak? Ők már felneveltek minket, a gyerekünket magunknak kell. Tehát amíg nincs meg a megfelelő háttér mind anyagilag, mind érettségi szinten, addi óriási felelőtlenség lenne csak azért, mert aranyos a baba, és jó vele játszani. Sajnos. :)
2012. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végre egy felelősségteljes 18 éves lány, bárcsak mindenki így gondolkodna ahogy ő! Elismerésem a szülőknek akik felneveltek!:)))
2012. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek nagyon igaza van és köszönöm
2012. máj. 24. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!