Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltél ma? Manyadik...

Teszteltél ma? Manyadik DPO-n? Mi lett az eredmény? Illetve ki nem várja 24-ére?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? MI újság veletek? Szívesen venném ha megosztanánk egymással történetünket stb...:-)

Előre is köszönöm a válaszaitokat


2012. máj. 21. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
en is akkorra nem varom, de nem fogok feleslegesen tesztelgetni, csak kibirom valahogy ezt a par napot, bar nekem van egy olyan sanda gyanum, hogy meg fog jonni, meg amugy is, pont pé utan 1-2 nappal.betegedtem le, ugyhogy az eselytelenek.nyugalmaval varom a mensit. neked drukk, de szerintem te se lovogess tesztet feleslegesen.
2012. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! én 25-re nem várom, ezt a kérdést tettem fel szombaton

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Teszteltem egyet, dehát úgy tűnik nega :( Vasárnap, amikor fel keltem hirtelen úgy elkezett görcsölni, szurkálni a hasam, mintha meg akart volna jönni, de elmúlt hamar szerencsére. nem tudom mitől lehetett, remélem beágyazódás vagy ilyesmi

2012. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Megnéztem a kérdésed és a képet is.

Én mindkét gyerekemnél gabriel tesztet vettem.

Mindkét alkalommal a nemvárt napján készítettem és pozitívat mutatott.

Szerintem megbízható teszt viszont szerintem amit te használtál az hibás volt.

Kinagyítottam a képet és komolyan mondom mintha 3 halovány csík lenne rajta.

Talán ami az erős kontroll csík mellett van az ami a helyénvaló lenne.

Én bízok benned. Látni látni az a csíkot.

Elvileg 2naponta duplázódik a hcg hormon a szervezetben így szerintem szerdán már erősebbnek kellene lennie annak a csíknak.

Én most kivételesen clearblue tesztet vettem.

A patikus ezt kínálgatta nekem.

Bár azt sem tudom ez milyen erősségü teszt.

10-25-ös nem tudom.

Esetleg te/ti tudtok róla valamit?

Nekem vannak a szokottól eltérő dolgaim, talán tüneteim és így vettem egyet.

Nekem pé után egy héttel kb elkezdtek fájni a melleim. Égtek a bimbó körül meg olyan érzés volt benne mint amikor a tej indul meg szoptatásnál.

Ráadásúl folyamatosan amolyan mindjárt megjön érzésem van.

Így azt sem tudom előre megérezni ha tényleg meg akarna jönni.

Ez van pé után valamennyivel és folyamatosan ezidáig és gondolom mensiig fog ez tartani.

Aztán vagy megjön vagy nem. Én ugye 24-ére nem várom.

Ha megtennéd/megtennétek írjátok meg a véleményeiteket és a tapasztalatokat.

Előre is köszönöm.

2012. máj. 21. 10:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát én ciklus.hu szerint 25-re nem várom,de szerintem nem akkor volt az ovum,amikor behúzta,hanem két nappal később,így viszont 27-re nem várom!

Semmi konkrét terhes tünetem nincs!

Ez a görbém! Szerintetek 25,vagy 27-én volt az ovum?

[link]

2012. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat,a 15.,vagy a 17. ciklus napot akartam írni! :D:D
2012. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Az a baj hogy, én nem vezetek görbét.

Nemigazán értek én ehhez de azért megnéztem hátha okulok belőle valamit.

Olyan ingadozónak láttam.

Én úgy számoltam az első két gyerekemnél hogy, az utolsó mensitől a 14 nap + - 2 nap.

Így kétnaponta együtt voltunk és meglett.

Nem mondom voltak próbálkozások de nem volt vészes.

Én a kb középidőhöz a két legközelebbit vettem alapúl a görbédet nézve. Amikor volt a magasabb pont és utána zuhanás és ez a 8-a és 15-e volt.

Persze lehet hogy, nem jól nézem de szerintem csak ez a kettő jöhet szóba. A 17-e szerintem semmiképpen.

Nem tudom tudtam e segíteni de úgy érzem nem mondtam butaságot.

Feltétlen írd meg a fejleményeket.

2012. máj. 21. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok: sajna nem tudom, hogy a clearblue milyen erősségű, de elvileg elég jó teszt. nekem is volt múlt héten pár napig minden bajom :) iszonyúan fájt a mellbimbóm, égett, szurkált a hasam. mostanra fáj már az egész cicim, de ami más, hogy a bimbóm is nagyon, ami nem szokott. A tesztem remélem azért hülyült be, mert érzett már valamit :) egyébként élőben csak a controllcsík meg tesztcsíknál egy iszonyú halvány vonal látszik. A másik két halvány vonal a teszt és a controllcsík mellett 2-3 mm-re csak a fotón látszik kinagyítva.
2012. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

Én vettem egy ClearBlue terhestesztet tegnap így a 24-e elött amikor meg kéne jönnie.

Ma reggel elkészítettem és sajnos negatív lett.

Gondolkodtam ezen az elmúlt lassan majd 3 éven és össze vissza 2 alkalommal vettem tesztet mert úgy éreztem lehet ebből valami.

Nem akar ez a 3-dik baba összejönni. Nagyon nem.

Mostmár úgy gondolom ideje elmennem orvoshoz.

Persze tudom még nincs itt a 24-e de így hogy, lassan vagy már van is két hete hogy, ilyen mindjárt megjön érzésem (nem tudom mi a csudától van ez.) van nem tudom megállapítani jön e vagy nem.

D gondolom a negatív tesztre jönni is fog.

Azon dilemmázok az orvossal hogy, én nem tudom tömködni a zsebüket pénzel.

Itt a két tündérkém még most mentek oviba.

Most van az hogy, el tudnék menni dolgozni márha találtam volna munkát stb....

Én nem tudom mennyit kell ezeknek fizetni vagy egyáltalán kéne e nekem fizetni.

Így esőre az sztk-s nődokihoz tudnék menni vagy a házidokimhoz.

Írjátok meg a véleményeket hogy, a 3 év után azért már ideáls meglátogatni egy orvost és egyáltalán ti mit hogy, kezdenétek a helyemben.

Előre is köszönöm mindenkinek.

2012. máj. 22. 07:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mindenképp megírom a fejleményeket,ma így állok:

[link]

Kedves kérdező!

Szerintem ha már két baba van,akkor nem hiszem,hogy valami probléma lenne nálatok! De egy kivizsgálás lehet nem ártana! Elmehetsz endokrinológushoz is egy hormon vizsgálatra,sztk-s ingyenes,de ott hónapokat kell várni egy időpontra! :(

2012. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még azért bármi előfordulhat :) lehet nem jön meg! Három éve próbálkoztok a harmadik babával? Ennyi idő alatt kéne valamit tennie az orvosnak. Szerintem válts orvost, nekem barátnőmék 2 évig próbálkoztak, nem jött a baba, az orvos meg hülyeségekkel tömte a fejüket. Aztán váltottak, az új orvos egyből elkezdett intézkedni, igaz lombikkal, de már van egy gyönyörű egészséges babájuk :) Én drukkolok neked, remélem egyikünknek se jön meg a mensije :)
2012. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!