Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felemás eredmény a teszttel,...

Felemás eredmény a teszttel, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Két tesztet csináltam, az elsőn az jött ki hogy terhes vagyok, a másodikon az, hogy nem. Csináljak még egyet? A menzeszem pár napja késik :(
2012. máj. 7. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, csinálj még egyet! Mert álnegák sűrűbben előfordulnak, viszont álpozitívak kevésbé!
2012. máj. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen csinálj, reggeli vizeletből. Én szorítok. :)
2012. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elso hozzaszolohoz csatlakozom!! Veletlen + nincs!!!!!!

hibas - teszt viszont gyakrabban!

Csinalj holnap is a reggeli pisibol!!

Megy a drukk;)

2012. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Harmadiknak: "Veletlen + nincs" - de van. Csak lényegesen ritkább, mint az álnegatív - saját személyes tapasztalat.


Kérdező, mindenképpen csinálj még egyet, mert ahogy írta az első, gyakoribb a téves negatív, mint a téves pozitív.

Milyen teszttel teszteltél?

2012. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne drukkoljatok, itt az a lényeg, hogy ne legyek terhes mert akkor megölnek a szüleim!!! :(
2012. máj. 7. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz újra??
2012. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom...
2012. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg egyet csináltam mert nem bírom idegileg, ez megint negatív lett, hála Istennek. Reggel meg egyet fogok...
2012. máj. 7. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2012. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!