Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt után negatív...

Pozitiv teszt után negatív hcg- eredmény. Ilyenkor mi is van?

Figyelt kérdés

mensi sehol hőm fenn még mindig. a pozi az 10 es érzékenységű volt tegnap elött, ez a nega most 25 ös.

26 naposak a ciklusaim és most vagyok 30 napnál nuku mensessel.


2010. júl. 9. 07:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kis görcseim vannak, de azt tudom h terhességkor is normális. és kis hányinger de az inkább a mostani negatív tesztől idegesitettem fel magam nyugtassatok meg vagy nem is tudom msot micsináljaaaaaaak?:S:S:S:
2010. júl. 9. 07:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz terhes. Ha a 10-es pozitív volt, az azt jelenti, hogy volt annyi hcg, hogy kimutassa. Mivel a hcg kétnaponta duplázódik, ha 10 volt teganp, akkor még holnap se mutatná ki a 25-s, hiszen csak 20 lenne! Tesztelj újra 10-essel, ha az pozitív, akkor ott a baba, és 2-3 nap múlva pozitív lesz a 25-s is:)
2010. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
huhh köszönöm:) bár kicsit félek:$ de oksi:) talán nagyon halványan ottvolt a csík de tudod tipikusan ha akarom látom ha akarom akkor nem. és megilyedtem:) mert a hóm is 37,2 helyett csak 37 bár az is fentnek számit még...
2010. júl. 9. 08:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, ha nincs mensi az már jó jel..ha halvány a teszt az is..nekem ikres terhesen csak a kimaradt után két nappal lett halvány jelzem nagyon halvány pozi..szerintem csak én láttam rajta a vonalat:))
2010. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még annyit,,ha 37,2-ről leugrott 37-re a hőd akkor még csak lehet most van a beágyazódás akkor szokott lenni pár tizedes hőleesés egy két napig is akár..utána újra felmegy.!!
2010. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de akkor hogy lett volna már egy erős pozim ha most van beágyazódás? nem beágyazódás után van csak hcg???
2010. júl. 9. 08:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj mi úgy tanultuk ,hogy már a troboflaszt is termel hcgt a beágyazódás előtti időtől amit ugyan csak a nagyon érzékeny teszttel mutatható ki..de szerintem annyi az egész, holnapra már a 25-ös is mutat valamit.
2010. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

tehát no menszesz + egy ilyen teszt [link]


4 napja késik immáron és néha van sárgás folyásom de nem gomba mert nem csíp nem büdös...

akkor ez mennyire biztos h baba?

2010. júl. 9. 08:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy gyönyörű pozitív teszt ne viccelj:)) ez baba:)))
2010. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm, és ne haragudj csak bepánikoltam és tudom h dokihoz se mehetek még vele mert ugyse fog még semmit látni.

majd egy 2 nap mulva megirom mutatott e vmit a másik teszt amugy ha nem akkor elugrok nőgyogyihoz.

2010. júl. 9. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!