Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hő-ről szeretnék kérdezni....

A hő-ről szeretnék kérdezni. Ez az eredmény számít? Ki nem várja csütörtökre? (Sok infó lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem arról szólna hogy, én nem mérek hőt normálisan, minden reggel, felkelés előtt, ugyan abban az időben stb....

Az van velem hogy, kb ovu után pár nappal elkezdtek fájni a melleim. Hozzá párosult olyan érzés mintha menten megjönne.

Aztán ahogy, takarítottam otthon és össze-vissza hajolgattam olyan érzés volt a melleimben mint amikor szoptatásnál elindul a tej. Ez azóta is van. Sokszor égő érzés van a mellbimbók körül. Nekem ilyen nem fordult elő sosem. Az ovut szokta kísérni egy mindjárt megjön érzés de ez mindíg elmúlik ha lezajlott a folyamat. Nekem mindíg óramű pontossággal érkezik a havidolog és mindenem úgy működik mint ahogy a "nagykönyven"meg van írva.

Most nem tudom mi ez. Jó lenne elmondanátok tapasztalataitokat. Biztos volt már ilyen valakinek.

Mondom, ovu után pár nappal kezdődött ez az egész-


Én nem mérek hőt. Egyszer kétszer csak úgy délután betettem a hőmérőt a számban de nem tudom számít e ez az eredmény.? Egyik alkalommal 37,00volt másodjára 36,8volt.

Nem tudom ezeket az eredményeket figyelembe vehetem e.?

Csak azért tettem be a hőmérőt mert másoknál láttam hogy, terhesség esetén a hő tartja ezt a 37 fokot. Bár náluk is csak akkor számít ez ha normálisan reggelente felkelés elött mérnek?

Egyébként 24-én csütörtökön kellene majd megjnnie.


2012. máj. 21. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A nappali hő nem számít,azt ne nézd! Próbáld meg reggel mérni ha kiváncsi vagy,de az természetes,hogy 36,8-37,3 körül van a hő,még akkor is,ha nincs baba,és meg fog jönni!
2012. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

Én vettem egy ClearBlue terhestesztet tegnap így a 24-e elött amikor meg kéne jönnie.

Ma reggel elkészítettem és sajnos negatív lett.

Gondolkodtam ezen az elmúlt lassan majd 3 éven és össze vissza 2 alkalommal vettem tesztet mert úgy éreztem lehet ebből valami.

Nem akar ez a 3-dik baba összejönni. Nagyon nem.

Mostmár úgy gondolom ideje elmennem orvoshoz.

Persze tudom még nincs itt a 24-e de így hogy, lassan vagy már van is két hete hogy, ilyen mindjárt megjön érzésem van nem tudom megállapítani jön e vagy nem.

D gondolom a negatív tesztre jönni is fog.

Azon dilemmázok az orvossal hogy, én nem tudom tömködni a zsebüket pénzel.

Itt a két tündérkém még most mentek oviba.

Most van az hogy, el tudnék menni dolgozni márha találtam volna munkát stb....

Én nem tudom mennyit kell ezeknek fizetni vagy egyáltalán kéne e nekem fizetni.

Így esőre az sztk-s nődokihoz tudnék menni vagy a házidokimhoz.

Írjátok meg a véleményeket hogy, a 3 év után azért már ideáls meglátogatni egy orvost és egyáltalán ti mit hogy, kezdenétek a helyemben.

Előre is köszönöm mindenkinek.

2012. máj. 22. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!