Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jókor vagyunk együtt már...

Ha jókor vagyunk együtt már hónapok óta, akkor miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Mindig érzem a peteérésem, de azért vettem egy ovu mikroszkópot is. Páfrányos volt félidőben. Szeretkeztünk. Most 26. napnál tartok, nyilván nem bírtam ki, csináltam tesztet, mert 2 napja barnás pecsételésem volt, aztán elmult. De természetesen negatívA férjemet már megvizsgálták, nálam citológia, ultrahang volt, ezek okék. Ha már abban sem bízhat az ember, hogy peteéréskor összejön, akkor miben? (és eddig igazán nem görcsöltem, csak most vhogy elkenődtem).9 hónapja próbálkozunk.
2008. ápr. 23. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ennek a projektnek a gorcsosen akaras es a stresz a legnagyobb ellensege!

Nekunk eloszor fel ev utan jott ossze,sajnos elveszitettuk 9 hetesen,aztan tartottunk 3 honap szunetet es karacsony ota probalkoztunk......most mar tobb mint 6 hetesek vagyunk,marc 7.volt utoljara.:-)

mi is nagyon aggodtunk ,h mikor es hogy jon ossze mert sajnos a ferjem rengeteget van uton....vettem ovu tesztet es bevalt!most apr 12. pozitivat teszteltem!

Csak nyugi,en sem akartam mar gorcsosen,mondtam is hogy majd jon mikor o akar....es lesz mikor isten akarja.....

Amugy azt olvastam valahol hogy minden egeszseges par csak 3 havonta tud osszehozni 1 babat;es ha pe-kor is szeretkeztek akkor is valami 30%alatt van az esely hogy terhes maradsz....es 1 evben nincs minden honapban pete eresed .....csak a szervezet produkalja a mensit ...kb 1x vagy 2x....

Kicsit szomorito ez a dolog....en is majdnem sirtam mikor olvastam.....de ne add fel !es ne stresszelj e miatt!

Ugy latszik van vmi igazsag abban,hogy mikor nagyon akarsz valamit akkor nem ugy alakul a dolog ahogy te akarod......

En a folsavat is abba hagytam,annyira nem is koncentraltam mar ra....

Sok sikert!

2008. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

...az elozo valaszado vagyok...kb en is a 26-29.napon csinaltam tesztet de nekem sem mutatott ki semmit meg akkor.....csak 1 hettel az elmaradott mensi utan....

a barnazas lehet a beagyazodas volt....

2008. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Biztató. Most hogy telik az idő már higgadtabb vagyok én is:-).
2008. ápr. 23. 18:56
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mindig azt mondták, hogy ne görcsöljek rá, csakhogy ezt nehéz megtenni akkor ha nagyon akarunk és nem jön össze.Nekem 4 évig tartott a tortúrám, mire sikerült teherbe esnem úgy, hogy minden vizsgálat kimutatta, hogy NINCS kizáró tényező sem nálam sem a férjemnél. Végül a KAÁLI intézetbe mentem és elég rövid időn belül sikerült teherbe esnem. 1 év után ne várjatok a csodára. Üdv.:33 éves és 26 hetes kismami
2008. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nálunk ez az 5. hónap, nagyon bízom benne, hogy most sikerül :)

De sajnos az biztos, h. mondani könnyű, h. nem stresszeljünk rá, nem akarjuk görcsösen, de tényleg nagyon sokat árt.

De még az sem biztos, h. nem sikerült, az a tesztelés még szerintem túl korai volt.

De hidd el, nagyon nem vagy egyedül,én pl. minden hónapban, amikor megjön, két napig még a légy küszködése az üvegen is megríkat...

Egyébként az egészben azt nem értem, h. hogy van az, h. aki szeretne babát, annak nem sikerül, aki pedig nem akar, annak rögtön! Meg ha csak az a pár nap esélyes a fogantatásra, hogy lehet, h. másoknak 3 és annál jóval több gyerekük születik??

Lehet, h. pont azért, mert ők nem foglalkoznak vele, egyszerűen csak szexelnek és kész??...

2008. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez a legyes hasonlat nagyon édes :-)

Én mára lehiggadtam, minden pillanatban megjöhet sztem, már mindenem szúr, nyom és úgy döntöttem legyen meg Isten akarata. Egy ref.lelkész feleségeként mi mást tehetnék? :-)) A Kaáliban vizsgálták az én férjemet is ill. a dokim is ott praktizál, de vhogy nem gondolta még hogy 9 hónap utáni sikertelen probalkozás után bármibe bele kéne vágni.

2008. ápr. 24. 08:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi 16 hónapja próbálkozunk, és semmi. Volt már closti kúrám, hüvelyi uh, hormonvizsgálat, átjárhatósági, laparoscopyám, hyteroscopiám, spermavizsgálat. Ezek szerint képesek vagyunk rá, de mégsem jön össze. Már nem görcsölök "annyira", mint mondjuk egy évvel ezelőtt, csak a menseshez közeledve, de ez sem jó. Próbálom elfoglalni magam, sokat dolgozom, hajtom magam. Ha ott fennt úgy ítélik meg, hogy nem vagyunk képesek és érdemesek arra, hogy egy babát ránkbízzanak, akkor...

Egyébként, csak hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nagyon hamar teszteltél. Ha nem kezdesz el vérezni, és már késik legalább egy hete, akkor ismételj. Sok sikert és kitartást!

2008. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia? Szerintem is korán teszteltél. Egyébként én nagyon hasonlóan gondolkodtam, mint te. Mindig figyeltem mindenre, folyton a netet bújtam, figyeltem a hőmet, nyákot stb. Tavaly volt egy sikertelen terhességem azután lettem "megszállott". Közben a környezetemben másról se kaptam híreket, hogy teherbe esett valaki, vagy most szült. Én pedig egyre elkeseredettebb lettem. Végül a férjem unt belela "most van peteérésem" kezdetű mondatokba. Úgy döntöttünk nem foglalkozunk az egésszel. Nem tudom hogyan, de sikerült meszelni a témát, és láss csodát teherbe estem. Vagyis tényleg igaz, hogy nagyon számít a gondolatok ereje. Kitartás és pozitív gondolatok. Drukkolok.
2008. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. Igen, én is szeretném elkerülni a "most van peteérés" uccu az ágyba, hisz az vhogy megöli a romantikát és a szenvedélyt is. a férjemet nem is érdekli, ő úgy gondolja, hogyha a baba jönni akar vagy jönnie kell, akkor teljesen mindegy mit számolgatok, mit méregetek megtapad, beékelődik és ottmarad:-) Ez édes és mázlista vagyok hogy ő ilyen laza pasas:-) Mindenkinek nagyon drukkolok én is! 33 éves kismamának meg gratulálok!! Egyébként olykor az az agyramenő ebben az egészben ahogy a környezet viszonyul ehhez az egészhez. 30 múltál? férjhez mentél? akkor miért nem szülsz már??? :-/ Nemrég épp az Igazgatóm (ffi) kérdezte meg, hogy bennem nincsenek anyai ösztönök? Ez azért gáz...Mennyiben tartozik vajon rá, hogy x ideje probalkozunk és nem jön össze. Sztem semennyire, ugyhogy csak bután vigyorogtam, hogy gondoljon amit akar.
2008. ápr. 24. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!