Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jókor vagyunk együtt már...

Ha jókor vagyunk együtt már hónapok óta, akkor miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Mindig érzem a peteérésem, de azért vettem egy ovu mikroszkópot is. Páfrányos volt félidőben. Szeretkeztünk. Most 26. napnál tartok, nyilván nem bírtam ki, csináltam tesztet, mert 2 napja barnás pecsételésem volt, aztán elmult. De természetesen negatívA férjemet már megvizsgálták, nálam citológia, ultrahang volt, ezek okék. Ha már abban sem bízhat az ember, hogy peteéréskor összejön, akkor miben? (és eddig igazán nem görcsöltem, csak most vhogy elkenődtem).9 hónapja próbálkozunk.
2008. ápr. 23. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos sokan vannak így... Mi is több, mint fél éve próbálkozunk. :-( Gyakran előfordul, hogy a dokik mindent rendben találnak mind2 félnél, és mégsem jön össze. Sokak szerint, ha már nem foglalkozunk ezzel a témával, akkor fog sikerülni. Hát nem tudom, azért reménykedjünk! :-)
2008. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. Igyexem nem görcsölni, csak most elszomorított, mert vhogy bíztam abban, hogy a barna pecsételés esetleg lehet a beágyazódás jele..de ezek szerint nem.
2008. ápr. 23. 17:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden hónapban reménykedem... Egyszer csak összejön! Egyébként rám 8 évet vártak a szüleim. Aztán amikor már elindították az örökbefogadást, akkor anyukám megnyugodott, hogy mindenképp lesz gyerekük, mégha nem is saját, de akkor is. Aztán "hirtelen" megfogantam természetes úton, és most itt vagyok lassan 30 évesen...
2008. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen, mindenhol olvasom, hallom, hogy pszichésen mennyire lehet akadályozni a fogantatást, ugyanakkor millió egy esetet látok a közvetlen környezetemben, hogy kigondolják, hogy akkor baba és 1-2 hónap múlva össze is jön.
2008. ápr. 23. 17:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudok nem gondolni a babára. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én csak erre tudok gondolni:(Nem tudom csak úgy kikapcsolni magam és nem foglalkozni a dologgal.
2008. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én csak akkor kenődöm el, ha megjön, de ez is tulajdonképpen 2 hónapja van így.Előtte betudtam annak, hogy mi pillanatnyilag távházasságban élünk és így nem egyszerű összehozni a megfelelő időpontban. De egyre inkább figyelünk arra, hogy peteéréskor együtt legyünk és ezért állok értetlenül most például.
2008. ápr. 23. 17:59
 7/19 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is így voltam ezzel. mindent összevásároltam, amit csak lehet kapni. Mi 14. hónapja várunk. Páromnál rendben volt minden, elvileg nálam is, van pé. is. Ilyenkor mi van???

Elegem lett, elmentem Dr. Lázár Erikához (net), aki megállapította, hogy gyulladásom van egy fertőzés miatt. Elkezdtük a kezelést, és reménykedek. Rendszeresen jártam magánrendelésre és nem vették észre. Most kezdek megnyugodni.

2008. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

ezzel sajnos én is igy vagyok pedig már van egy gyerekem és semmi gond velünk de a második gyerek nem akar jönni több mint fél éve:(

tudom nem volt hasznos a válaszom ,csak annyit akartam hogy tudd nem vagy egyedül:)

2008. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nekem most minden válasz nagyon-nagyon jólesik, mert épp le vagyok taglózva. persze az is lehet hogy korán teszteltem, erre is van némi esély, de az a baj, hogy nem bízom benne. miért lenne ez a hónap más, mint az előző..Na befejezem a negativkodást:-) Azt hiszem ha megjön elmegyek egy hormonvizsgálatra mert azt mensi alatt csinálják és utána nyáron ráhangolódok egy petevezeték átjárhatóságira, amitől eléggé félek.
2008. ápr. 23. 18:13
 10/19 A kérdező kommentje:
még egy kérdés: miért pont Dr. Lázár? Ő tud olyat amit más nem ezek szerint? (mert akkor felkeresném én is. pesti?)
2008. ápr. 23. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!