Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? A párommal...

Terhes lennék? A párommal rendeződni látszik a kapcsolatunk, és hosszú hónapok óta ismét együtt voltunk.

Figyelt kérdés
Az első együttlét a menzesz előtt 2 nappal volt, akkor megszakitással "védekeztünk". A második együttlét a menzesz utolsó napján, 7-én történt. Kb 4-5 napja folyamatosan émelygek, nem birok bizoyos szagokat. A párom viszont nem hiszi, hogy rögtön jelentkeznének a jelek. Valamiért azt érzem rajta, hogy kételkedik abban, hogy ő lenne az apa. Ami persze badarság, mert nincs, és nem is volt senkim mellette.
2010. ápr. 15. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
SziA! Ha 7-én voltatok együtt, (és ez az időpont a legvalószínűbb a teherbeesésre, mert a másik mensi előtt volt, és meg is jött) valóban korai terhességi jeleknek amiket érzel. Nem kizárt, hogy teherbe estél, de ez még jó pár nap, mire kiderül. A kapcsolatotok alakulása szempontjából nem ártana azonban, ha őszintén elbeszélgetnétek egymással az érzéseitekről.
2010. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha rendeződni látszik, akkor nem kételkedne. Lesznek itt még gondok.
2010. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Soha egyikünk sem akart kilépni a kapcsolatból, már van két 18 hónapos kislányunk is, csak éppen volt pár hónap mosolyszünet. (Munkahelyi gondok, ami miatt a párom nem tudott "teljesiteni.") Tehát nem köztünk volt gond. Elnézést, de ezt a kommentben nem irtam. Azért emlitettem meg, mert 6 hónapig testi kontaktus nem volt köztünk.
2010. ápr. 15. 12:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig az ismerőseim között is akad olyan, aki az első 3 hónapot végig menstruálta.
2010. ápr. 15. 12:38
 5/8 A kérdező kommentje:
A párom kételkedése abból fakad, hogy az utóbbi időben, a folytonos visszautasitásoktól elcsüggedten, neki szegeztem a kérdést, hogy mi lenne, ha nyitott kapcsolatban élnénk. Tudom hiba volt, de az önértékelésem teljesen megcsappant az állandó most "fáradt vagyok, most fáj a fejem, most álmos vagyok" kifogásoktól. Csak meg akartam ijeszteni. Bár rossz volt a módszer, de célt értem, mert szakember segitségét kérte, igy mostmár a javulás mezejére léptünk.
2010. ápr. 15. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
ha 6 hónapig nem volt sex köztetek igen ritka az a pasi aki kibírja hogy no sex! nem akarlak megbántani de ezek hogy fáj a fejem,fáradt vagyok... stb csak a kifogás! persze visszautasított mert volt más aki pótolt téged! és azért kételkedik mert pont ö volt az aki félrekefélt és rád hárít! szóval ne haragudj de nekem ez a véleményem!!!
2010. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az utolsó hozzászólónak nagyon igaza lehet... Jobb, ha tudod, hogy nehogy meglepetés érjen. Muszáj kiderítened, hogy mi is a helyzet kettőtök között. Mármint, ha téged is érdekel...

Drukkolok neked!!!

2010. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is gyanakodom, gyanakodtam, hogy esetleg van egy harmadik is a kapcsolatunkban, de a 2 kislányomat nézem, és ők rajonganak az apjukért, nem akarom őket csonka családban felnevelni. Most örülök, hogy minden rendeződni látszik. A lányok még nagyon kicsik, még nem szeretnék babát. De ha esetleg terhes lennék nem vetetném el. Most strucc politikát folytatok, és örülök a változásnak. Egyenlőre ez tünik a legjobb megoldásnak....Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!