Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek hónapok óta nem...

Akiknek hónapok óta nem sikerül a babó, mertek a ciklus végén együtt lenni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ez lehet hogy hülyén hangzik de nem merek mert ha éppen most sikerült a babó félek hogy valami gond lehet attól. Már régóta próbálkozunk és már meddőségi kezeléseket is kapunk.
2010. máj. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

most nagyon alpári leszek pedig nem szoktam:

attól még nem vetélsz el ha jól megd...nak:-))

2010. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De, el lehet vetélni egy jó együttléttől. Minket az orvos végig el is tíltott az együttléttől.
2010. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Aviva könyv idézem, menstruációt eredményezhet:


"Nemi érintkezés két nappal a menstruáció várható időpontja előtt, vagy a ciklus utolsó napján. (Normál ciklus esetén ez a 28. nap.) Azt lehet gondolni, hogy gyakoribb nemi érintkezés esetén több az esély a fogamzásra, ez azonban tévedés. A folyamatos ingerlés majdnem mindig menstruációt hoz."

2010. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*könyvből idézem, bocsi az elírásért.
2010. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húúú csajok erre még nem is gondoltam!Igaz "nem sok ideje" próbálkozunk ( 5-6 hónapja-bár ez nekem már hosszú idő),de MI akkor vagyunk együtt,ha jól esik...!!
2010. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos el lehet vetélni ettől is, de: ha egy baba elmegy ettől, sajnos valószínűleg mástól is elmenne. ez nekem is megfordult egyébként a fejemben, de nem szabad ennyire görcsölni az egészen. ha ott van a baba és egészséges, hidd el, nem lesz baja. :)
2010. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Az első 12 hétben sem célszerű együtt lenni, mert igenis akkor még annyira sérülékeny lehet az embrió, ha az anya szervezete, méhe olyan, akkor el lehet vetélni. Ez nem általánosítható, de sajnos van ilyen.

16 hónapos kisfiú anyukája vagyok, akinek elsőre összejött a baba és középidő után NEM VOLTAM EGYÜTT a párommal. Egy próbát megér.

2010. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :)
2010. máj. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!