Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas vagy alacsony? Ha mérem...

Magas vagy alacsony? Ha mérem a hőm minden reggel ugyanabban az időben, de tegnap épphogy csak 6 órát aludtam.

Figyelt kérdés

Szóval akkor a mai hőm amit mértem az magasabb vagy alacsonyabb mint amennyi lett volna ha rendesen alszok annyit amennyit szoktam!


Ha irtok egy pár választ akkor megmutatom a hőgörbém! Csak kíváncsi vagyok hogy igy görbe nélkül szerintetek jó vagy nem jó a hő amit mértem!


2009. jún. 27. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg már 3 órás alvás is elég (az orvosok javasolják, hogy legalább 6 órát kell aludni, hogy kipihend magad). Az, hogy magasabb, vagy alacsonyabb értéknek kell kijönni, attól függ, éppen a ciklus melyik fázisában tartasz, milyenek az előző hónapokban mért eredményeid, egészséges vagy-e vagy gyulladás van a szervezetedben... Tehát ez elég összetett dolog, így látatlanban, miden információ nélkül senki sem fogja tudni megmondani neked, hogy éppen magasabbnak vagy alacsonyabbnak kell lennie a testhőmérsékletednek.
2009. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarok butaságot ondani de ugy tudom 4 órát tuti kell aludni!De nem tudom milyen szaklaszba vagy és így nem tudom jó vagy rossz,a hőd.
2009. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

csak azért kérdeztem mert most magasabb lett a hőm, és félek hogy ez rossz érték én meg hiába reménykedem!

Köszi a válaszokat!

2009. jún. 27. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: holnap biztos nem fog megjönni, szerintem 2-3 napon belül tesztelhesz először. Esélyes a baba. Ha negatív lesz, ne csüggedj, nekem a nem várt mensi után 4. nappal mutatta ki először halványan a teszt. Sok sikert, dukkolok. Majd írd meg mi lett! 6 hetes kismama
2009. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike! Rendben, írok! És gratulálok a pocaklakódhóz!
2009. jún. 27. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
köszönöm, remélem hamarosan te is megtudod milyen jó érzés.
2009. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha felfelé megy a höd az jo, utalhat babára. az lenne baj ha lefelé menne. ird majd meg mi lett.drukkolok

32

2009. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!