Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már túl vagyok a peteérésen.27...

Már túl vagyok a peteérésen.27-e körül kellene megjönnie de nagyon sok a barnás folyásom és nagyon szúrkál a petefészkem. ugye már nem lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van. Várdd meg amíg megjön a mensid,de ha nem jön meg akkor teszteljj. A pároddal mikor voltál együtt? Pé előtt vagy után?
2008. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy "már nem lehet baba", mivel még nem tudhatod, hogy megjön-e, vagy sem... 27-ig van még pár nap!

Én inkább a saját tapasztalatomat írom le, mert régebben nálam is volt ilyen, mikor két menzi között erősen barnáztam kb 1.5 hétig, és nem tudtam mire vélni. Sőt, utána még meg is jött rendesen! Elmentem orvoshoz, aki megvizsgált, megnyomogatta a petefészkem, és kiderült, hogy felfáztam, megfázott az alhasam, azért volt erős barnás folyásom (és semmi más tünet, sem vizeletcsípés, sem semmi más). Kaptam antibiotikumot, és a barnázás elmúlt. Azt akarom ebből kihozni, hogy nálad sem biztos, hogy ez a menzi, csak felfáztál... és ettől még lehetsz várandós. Nem tudom, mióta van ez a folyásod, de csak javasolni tudom, hogy keresd fel az orvosod.

2008. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az nem lehet, hogy most van a beágyazódás? Olvastam, hogy a beágyazódás néha járhat barnás folyással is. Most én is ebben reménykedem! :)Remélen nem a mensi előjele!
2008. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!