Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje nyák egész nap...

Tojásfehérje nyák egész nap van, vagy csak észre veszitek kicsit a wc papíron?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez egyénenként eltérő lehet.

Nálam napokig szokott tartani, és eltéveszthetetlen. Sokszor a WC-n ülök, és egy egybefüggő darab (10-15 cm) köti össze a hüvely nyílást és a WC alját, nem is akar elválni, úgy kell papírral leszakítanom... (bocs ha kicsit naturális, de ez van)

Mondjuk reggel és délelőtt ez még keveredni szokott az ondófolyadékkal, néha még kora délután is távozik valami az előző esti partiból, így este érdemes a nyákmegfigyelést időzíteni, ha volt együttlét előző nap.

2012. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,akció után a tisztulás 24,de 48 óra is lehet! Ezt már nem is tudom melyik oldalon olvastam... :) Sokan össze keverik a peteéréssel! Én a bugyimon szoktam észre venni,bár nrm minden ciklusban! Egyszer olvastam itt egy frappáns válszt! Hordj fekete bugyit abban az időszakban! :) Végülis... ez is egy megoldás... De szerintem ha bőséges a nyák,akkor biztos látszik a wc papíron is! Nekem az csak a krémesnél szokott látszi pé. utántól mensiig!
2012. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,és van,hogy csak egy nap,van hogy kettő! Biztos egyén függő,ezek az én tapasztalataim,tanácsaim,illetve megfigyeléseim!
2012. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a fekete bugyit a múlt hónapban! Nekem tényleg bevált :) Vagy lehet akár fekete tisztasági betét is.

Hó végén pedig tisztasági, mert ott látom a barnázást.

Nálam kb a 3-dik nap van a legtöbb. Kb 5 ft-os "mennyiség" én wc papíron csak azt érzem,hogy "csúszik" :)

K.

2012. máj. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!