Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetek majd teherbe?

Hogyan eshetek majd teherbe?

Figyelt kérdés
Nincsen nyakom meg nem ereztem sosem. 23 eves vagyok es babat szeretnenk. 2 eve nem szedek fogamzasgatlot de eddig nem jott ossze fel eve a baba. Masfel eve szedtem clostilblegytet orvos irta fel a fogamzasgatlo utan hogy rendszerezze a mensit. Most elkezdtem szedni terhes vitamint Gravidat is. Mivel probalkozzak, hogy legyen peteeresem? Termeszetes uton, orvos nelkul valakiakinek akinek nem volt peteerese elotte, esett teherbe ?

2012. máj. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én soha nem tapasztaltam ezeket a nyákokat, mégis mindig volt peteérésem, és baba is hamar jött hála Istennek. Fél év semmi, és ha csak a nyák miatt gondolod, hogy nincs peteérés, akkor ez közel sem biztos.


39 hetes km

2012. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Peteérés nélkül nem tudsz teherbe esni!

A kiszabaduló petesejt termékenyül meg,így ennek hiányában képtelenség a terhesség!

Nyák állapota mindenkinél más,van aki ezt nem tapasztalja!

Én azt javaslom hogy mivel még fiatal vagy,ne tömd magad mindenfélével és ne olvass sokat ebben a témában az interneten sem(orvos sem ajánlja)!Szerintem a gravida egyenlőre felesleges!

Igyál cickafarkfű teát,vagy barátcserjét,vagy málna levél teát!

A cickafarkfű segít meghozni a peteérést,utána a palástfű pedig megvastagítja a méhnyálkahártyát hogy segítse a beágyazódást!A többi tea is ezekben segít,csak ki melyiket issza!Hőmérőzhetsz hogy nyomon kövesd van-e vagy lesz-e peteérésed!Szerintem egyenlőre ez bőven elég!És ne stresszelj rá mert az is befolyásolja a babaprojektet!:)

Sok sikert!

2012. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtök válaszát !!
2012. máj. 4. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Hőmérős módszert próbáltad már? Arra tökéletes,hogy megtudd,van-e peteérésed,és tüszőrepedésed! :)
2012. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem meg nem probaltam. Butan hangzik, de hova dugod a homerot? Mikor es hogyan mit kell csinalni? Reszletesen leirnatok hogy pontos eredmenyeket kapjak? Elore is koszonom
2012. máj. 4. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Itt egy link,olvasd el mindent pontosan leír!

[link]


De tényleg csak úgy kezd el a hőmérőzést ha mindig ugyan abban az időben tudod mérni(+/- pár perc),ha esetleg az életviteled nem engedi hogy egy időben kelj fel,akkor felesleges elkezdeni!

2012. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kétműszakban dolgozom,és 7:50-kor,illetve 4:20-kor mérem,de nem igazán van eltérés a kettő között! Egész jól mutat mindent! Minden pontos,az ovum tényleg akkor van,mikor mutatja,mert érzem is,és azt is tudom belőle mikor kell megjönnie! NEM AZT MONDOM,HOGY TELJESEN HITELES,DE HASZNÁLHATÓ! Ez az előző ciklusom görbéje:


[link]

2012. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!