Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden nap szexelünk,...

Ha minden nap szexelünk, attól még teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Elvileg majd vasárnap lesz pé-m. Ha addig minden nap együtt vagyunk, akár többször is, attól még teherbe eshetek? Mármint úgy értem, hogy hallottam olyat, hogy ha babát akarunk, akkor csak 2 naponta szeretkezzünk, mert 2 nap kell ahhoz, hogy életképes sperma fejlődjön. Hmmm, de mi szinte minden nap együtt vagyunk. :) Akkor mondjuk a 2. menetnél már alig van életképes spermium a több millióban?
2012. ápr. 24. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nap együtt vagytok, főleg ha naponta több aktus is van, akkor az erősen rontja az esélyeseket. Igaz amit hallottál. A spermiumoknak idő kell, míg megfelelő mennyiségben és minőségben újratermelődnek. Így nemhogy a másodikban, de már az elsőben is jóval kevesebb "normális" spermium lesz jelen. Érdemes a peteéréses időszakban 2 naponta együtt lenni. Persze ettől még teherbe eshetsz, nem zárja ki, de az esélyeket csökkenti.
2012. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy legyetek együtt, ahogy vágytok egymásra. :) Mi is minden nap együtt voltunk, és nagyon hamar sikerült a manó hála Istennek. Nem szabad rögtön elkezdeni számolgatni és figyelni, hagyni kell picit menni a dolgokat a maguk útján.


37 hetes km

2012. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is minden nap együtt voltunk kivétel nélkül. volt, hogy napi kétszer is. Semmit nem csináltunk másképp, babaprojekt előtt is napi rendszerességgel éltünk szexuális életet, most csak azért, hogy esetleg könnyebben teherbe essek, nem akartuk ritkítani az együttléteket. Úgy voltunk vele, hogy ha jönni akar, így is jön. Sikerült! Első próbálkozós hónapban terhes lettem.

Szóval én azt tanácsolom, hogy egyelőre ne figyeljétek a peteérést, legyetek együtt akkor, amikor nektek jól esik, ha minden nap, akkor minden nap. Sikerülni fog, drukkolok! :)

2012. ápr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is minden nap egymásnak estünk és szerelmeskedtünk! Ha fickósak a spermák, úgyis összejön a baba!
2012. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
annyira bírom a ne görcsölj rá,ne számolgass, szerelmeskedjetek csak annyit amennyi jól esik szöveget olyantól, akinek az első hónapban sikerült a baba.
2012. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 5. válaszoló!


PCOS-em van, nagyon durva inzulinrezisztanciával. Tudom milyen, ha az embernek nehezített a pálya. A harmadik hónapunkban költözött be a manó, akkor, amikor nem voltam hajlandó éppen számolni, hogy mikor legyünk együtt.

Pszichológusként azt is tudom, hogy a meddőséghez milyen szinten járulnak hozzá a számolgatásból, időzítésből fakadó stresszfaktorok. Nekem hála Istennek sikerült hamar, ettől függetlenül tudom, hogy mit beszélek, és hiszem, hogy el kell engednie magát az embernek ahhoz, hogy sikerülhessen. Hiszen nem rajta múlik. Ha minden nap együtt vannak, tökéletes esélyekkel indulnak. Csak ennyit kívántam írni a kérdezőnek.


3. voltam

2012. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Illetve 2., nem 3. :)
2012. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. ápr. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!