Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napos ciklusnál ma, a 22....

27 napos ciklusnál ma, a 22. napon van a legnyákosabb napom. Akkor most lehetek még terhes, ha tegnap meg ma is szexelünk? Várhatóan meg fog jönni ha sikerült teherbe esnem, vagy akkor nem lesz mensi már?

Figyelt kérdés
CSak mert szerintem elég közel vagyom már a mensihez. Az is lehet, hogy beteg vagyok?a ciklus 9. napjától kezdtem el szedni a méhpempőt. Ilyen "nyúlós" sok nyákom még sosem volt, pedig van már egy kislányom :)

2012. febr. 7. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi erre az esély. A peteérés utáni 14.napon jön meg a mensi elvileg, de ha már a 22. napon vagy és 27 napos a ciklusod, akkor ez nem peteérés.
2012. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor mitől van olyan nyúlós nyákom, amit a két ujjam között olyan 10cm-re ki tudok húzni? Bocsi a részletekért :)
2012. febr. 7. 10:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk érdekes valóban, mert a 14. napon volt erős görcsöm a bal petefészekben, de akkor nem volt ennyire erős a nyák, most meg 2 napja igen erős, de ma a legdurvább.Kissé tanácstalan vagyok....ezért is kérdezek, mert fogalmam sincs mi van. 2 napja mondjuk érzem a mellbimbóm is érzékenyebb és kicsit duzzadtabbnak tűnik a mellem is. Most akkor mikor volt a pé? Vagy 2x volt? Vagy csak most van, és a 14.nap csak próbálkozott, de nem sikerült neki kiszakadnia?....passz
2012. febr. 7. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Azon még nem gondolkoztál el, hogy a méhpempő kitolja a ciklust és most van peteérésed? Nem törvényszerű hogy most is 27 napos lesz, szerintem most van peteérés nekem is ilyen volt ahogy leírtad mind 3 nyákos napon együtt voltunk, most itt ugrál a pocakomba a fiam, nekem a 21. napon volt és 35 napos ciklusom lett:)
2012. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj, de jó lenne! :) Akkor ma hajrá és aztán meglátjuk mi lesz! Utolsónak: Neked se 35 napos ciklusok szokott lenni egyébként?
2012. febr. 7. 13:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként gratulálok a picihez ;) !
2012. febr. 7. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 21-46-ig minden volt már:)
2012. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező! Sikerült a baba?

Csak azért kérdezem, mert ebben a hónapban kezdtem el a méhpempőt. A ciklusom 26. napján u.azt tapasztaltam, mint te. A ciklusom 32-35 napos.

Köszönöm, ha válaszolsz.

2012. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!