Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, ha 2-án lesz...

Mit tegyek, ha 2-án lesz várhatóan pé-m, de 3-án kell vinnem a sperma mintát? Előtte az 5 nap önmegtartóztatás tényleg kötelező?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

igen! legalábbis 4 nap az tuti nem szabad szexelni, mert rosszak lesznek a párod eredményei?

nem lehet telefonálni másik időpontért? vagy a dokiddal nem lehetne megbeszélni hogy pl egy hét múlva viszitek a mintát?

2009. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, úgyhogy még ha 3.-án este összebújtok, lehet esélyed.
2009. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bocsi, az első kérdőjel helyére felkiáltójelet szerettem volna....
2009. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, ha 3-án leadod a cuccot, estére alig lesz spermája a párodnak.. Ez a hónap sajnos kárba veszett :( Mi is jártunk így, elég sz*r érzés.. :(
2009. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem íróhoz!Kérj másik időpontot bár hosszú távon talán inkább ezt a hónapot felejtsd el mert ha minden rendben a pároddal köv.hónaptól legalább azt fogod tudni,hogy részéről nincs akadály viszont ha később derül ki,hogy valamit kezelni kell akkor nem csak ez a hónap eshet ki!Mi 12.-én voltunk spermatográfián és ki derült,hogy lusták a miért válaszért és az esetleges megoldásért 4.-én megyünk szóval inkább egy hónap vesszen mint probléma esetén több!Sok sikert!
2009. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most mondjam, hogy jól elkeserítettetek!? :( Az az igazság, hogy ennek az időpontnak is örültem, mert egy hónapot vártam rá..! A férjem 6-án elutazik 2 hétre.. Csak a köv hónap maradna.. Nem igazán szeretnék már tovább várni! Több mint 1 éve próbálkozunk! :(
2009. febr. 27. 14:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Amikor 1 hónapja felhívtam a meddőségi központot és megkérdeztem, hogy mi a teendőm a megadott időpontig, akkor azt mondta a hölgy, hogy semmi.. Majd akkor megbeszéljük.. A dokim azt mondta ne foglalkozzam velük, vigyem a mintát.. Szóval nem tudom mire számítsak.. Túl szeretnék lenni már mindenen!
2009. febr. 27. 14:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! 14:08-as vagyok!Ne keseregj és ne aggódj az nem visz előrébb!Én két éve várok az első babára idén leszek harminc,gondolhatod mennyire fáj nekem is mások sikere de nem szabad feladni!Különben is ha sikerül nem lesz vége,még akkor kezdődik igazán!Gondolj arra nem vagy egyedül ezzel és ne add fel!Minden hónap újabb esély és ha másnak sikerül neked is fog!Nincs lehetetlen!!!!
2009. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Melyik meddőségi klinika ez? Máshova nem tudod vinni. Mi más helyre vittük a mintát mint ahova járunk orvoshoz és ott pár napot kellett várni.
2009. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg ha 3-án este bújtok össze akkor ugyanannyi esély van a babára. Szoktál ovu tesztet csinálni?

2009. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!